آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۵۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
چهار بازیکن اصلی رئال مادرید تهدید کردند در صورتی که آقای خاص به این جمع کهکشانی ها بازگردد، از این تیم جدا خواهند شد.
به گزارش فیدوس: تداوم فراز و نشیب‌های رئال مادرید در فصل جاری  که منجر به حذف این تیم از رقابت‌های جام حذفی اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا شد و امیدهای کهکشانی‌ها به قهرمانی در لالیگا را نیز کمرنگ‌تر کرد، همچنین جایگاه سانتیاگو سولاری را روی نیمکت سفیدپوشان مادریدی متزلزل کرده همه اینها در حالی است که زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال بازگشت ژوزه مورینیو به روی نیمکت رئال هم شنیده می‌شود.

در همین راستا نشریه «دیلی‌میل» انگلیس گزارش داد؛ سرخیو راموس، مدیران باشگاه رئال مادرید را تهدید کرده در صورتی که مورینیو به عنوان سرمربی جدید کهکشانی‌ها و جانشین سولای آرژانتینی انتخاب شود، این باشگاه را ترک خواهد کرد. همچنین مارسلو، گرث بیل و کریم بنزما نیز مخالفت خود را با بازگشت آقای خاص اعلام و عنوان کرده‌اند در صورت تحقق این اتفاق راهی را که کاپیتان رئال مادرید انتخاب کرده، در پیش خواهند گرفت.

مدیران ارشد باشگاه رئال مادرید قرار است امروز (دوشنبه) جلسه‌ای در این باشگاه برگزار کنند تا در خصوص احتمال انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید سفیدپوشان مادریدی تصمیم‌گیری کنند. انتظار می‌رود فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید امروز تصمیم نهایی در این خصوص را بگیرد.

سرخیو راموس در زمانی که مورینیو بین سال‌های 2010 تا 2013 هدایت رئال مادرید را برعهده داشت، رابطه چندان خوبی با این سرمربی پرتغالی نداشت و بارها با یکدیگر به مشکل خورده بودند. کاپیتان کهکشانی‌ها در حالی تهدید به ترک رئال مادرید کرده که تا سال 2021 با این تیم قرارداد دارد.

مورینیو 56 ساله از زمان اخراجش از سمت سرمربیگری منچستریونایتد در ماه دسامبر 2018، هدایت تیمی را برعهده نداشته است. گفته می‌شود رئال مادرید قصد دارد این سرمربی پرتغالی را با قراردادی سه ساله به ارزش 17 میلیون پوند به خدمت بگیرد.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END