آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: توزیع مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان برای مصرف‌کننده در روزهای پایانی سال آغاز خواهد شد.

به گزارش فیدوس: مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: توزیع مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان برای مصرف‌کننده در روزهای پایانی سال آغاز خواهد شد.

هادی سلامات با اشاره به توزیع مرغ منجمد در استان بیان کرد: سهمیه مرغ استان خوزستان برای ایام پایان سال 1650 تن است و در این زمینه میزان سهمیه خوزستان پس از تهران در جایگاه دوم است.

وی افزود: با تصمیم‌گیری‌هایی که انجام شده است، قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد 8900 تومان است و به احتمال فراوان نیز این قیمت افزایش پیدا نخواهد کرد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: توزیع مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان برای مصرف‌کننده در روزهای پایانی سال آغاز خواهد شد.

سلامات بیان کرد: این توزیع به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شده و قیمت مرغ درب سردخانه و پیش از توزیع هر کیلو گرم 8500 تومان است.

وی خاطرنشان کرد: مرغ منجمد که قرار است در سراسر کشور توزیع شود، تولید داخل و دارای کیفیت بسیار بالا و ماندگاری مطلوب است.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END