آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
در پی انتصاب حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه که با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت، امیر دریابان شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی این انتصاب را به ایشان تبریک گفت.
به گزارش فیدوس: در پی انتصاب حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه که با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت، امیر دریابان شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی این انتصاب را به ایشان تبریک گفت.

متن پیام تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند
آیت‌الله جناب اقای سید ابراهیم رئیسی

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی به "ریاست قوه قضائیه" توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

بی‌تردید، حضور جنابعالی در صدر جایگاه خطیر قوه قضائیه با پشتوانه‌ای ارزشمند سوابق انقلابی و تجربیات قضائی و اجرایی، در کنار توانمندی‌های مشهود و مشهور علمی و فقهی، موجب ارتقا سطح عدالت اجتماعی و استمرار مسیر مقابله قاطعانه با عوامل خواسته یا ناخواسته همراه با جنگ اقتصادی دشمن خواهد شد.
امروز کشور ما برای مقابله مؤثر با جنگ اقتصادی بیش از هر زمان دیگر نیازمند بهره گیری از سرمایه و سرمایه گذاران دلسوز داخلی است و این مهم تنها با فراهم شدن امنیت قضائی و پشتیبانی مستمر از فعالیت‌های سالم اقتصادی محقق خواهد شد.
به طور قطع حضور جنابعالی در رأس دستگاه قضائی نوید بخش این رخداد به عنوان یکی از ضرورت‌های غیر قابل اجتناب امنیت ملی خواهد بود.

فرصت را مغتنم شمرده و آمادگی کامل دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی برای همکاری با جنابعالی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله در راستای تحقق اهداف متعالی قضائی تحول در گام دوم انقلاب را اعلام می‌نمایم.

از درگاه خداوند تعالی توفیق و سربلندی روزافزون جنابعالی را در مسؤلیت جدید مسئلت دارم.

علی شمخانی
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END