آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
امروز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه شاخص کل بورس با افزایش ۲۳۳ واحدی به ۱۶۲ هزار و ۸۲۷ واحد رسید این در حالی است که سه شنبه چهاردهم اسفند ماه شاخص کل بورس با ۱۶۴۵ واحد افت در پایان معاملات امروز به ۱۶۲ هزار و ۵۹۳ واحد رسیده بود.
به گزارش فیدوس: امروز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه شاخص کل بورس با افزایش ۲۳۳ واحدی به ۱۶۲ هزار و ۸۲۷ واحد رسید این در حالی است که سه شنبه چهاردهم اسفند ماه شاخص کل بورس با ۱۶۴۵ واحد افت در پایان معاملات امروز به ۱۶۲ هزار و ۵۹۳ واحد رسیده بود.
 امروز (چهارشنبه پانزدهم اسفندماه) شاخص کل بورس با افزایش ۲۳۳ واحدی به ۱۶۲ هزار و ۸۲۷ واحد رسید. بر اساس بررسی های شبکه بانکی و اقتصادی در معاملات امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی «شرکت‌های پتروشیمی خلیج فارس با ۱۶۰ واحد و بانک تجارت با ۴۶ واحد و فولاد خوزستان با ۴۱ واحد کاهش» بیشترین تأثیر منفی و نماد معاملاتی شرکت‌های «بانک ملت با ۱۳۸ واحد، پالایش نفت بندر عباس با ۶۷ واحد و ملی صنایع مس ایران با ۵۹ واحد افزایش»، بیشترین تأثیر مثبت را در بازار سهام داشتند.

 

بر اساس این بررسی ها نماد معاملاتی شرکت‌های «گسترش صنایع پیام، خدمات فنی فولاد یزد، سرمایه گذاری دانایان پارس، کشت و دام قیام اصفهان، پخش البرز، کشاورزی و دامپروری مگسال، گروه مپنا، پتروشیمی اصفهان، مجتمع صنایع و معدنی احیا سپاهان، تابان نیرو سپاهان، بانک پاسارگاد، ماشین‌سازی ایران» از سوی ناظر بازار سهام بازگشایی و در مقابل نماد معاملاتی شرکت‌های «معدنی و صنعتی صبانور، لوله و ماشین سازی ایران، پتروشیمی ممسنی، پتروشیمی کازرون، پخش البرز، قند لرستان، افست، لوازم خانگی پارس، داروسازی تهران دارو، تولید تجهیزات سنگین هپکو، حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس، داروسازی زهراوی، پتروشیمی آبادان، فولاد خوزستان، شیر پاستوریزه پگاه خراسان و سرمایه‌گذاری صنعت نفت» متوقف شدند.

 

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۱۲۰ هزار و ۵۱۷ نوبت معاملاتی، ۲ میلیارد و ۴۹۲ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۶ هزار و ۵۵۹ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۶۲۳ هزار و ۲۳۹ میلیارد تومان رسید.
منبع: خبرآنلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END