آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۱۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ، از دستگیری مدیر مالی یک شرکت خصوصی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شرکت کرده بود خبر داد.
به گزارش فیدوس: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ، از دستگیری مدیر مالی یک شرکت خصوصی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شرکت کرده بود خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی، گفت: چندی قبل مدیرعامل یک شرکت خصوصی با حضور در اداره پلیس از برداشت میلیونی غیرمجاز از حساب شرکت خبر داد.

وی افزود: مدیرعامل شرکت خصوصی در اظهاراتش عنوان کرد چند روز قبل حساب بانکی شرکت را بررسی کردم که متوجه شدم مبلغ یک‌صد میلیون تومان از حساب برداشت‌شده است.

سرهنگ کاظمی ادامه داد: تیمی از مأموران پلیس فتا برای تحقیقات تخصصی پای در شرکت خصوصی گذاشتند و در بررسی فنی سیستم‌های شرکت متوجه شدند که یک آشنا که دسترسی به سیستم حسابرسی مالی شرکت دسترسی داشته با تغییر اسناد و مدارک اقدام به برداشت میلیونی از حساب شرکت میلیونی کرده است.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: مأموران با به دست آمدن سرنخ‌های اطلاعاتی از عامل برداشت این حساب میلیونی توانستند متهم را که یکی از مسئولان مالی شرکت بود را دستگیر کنند.

وی اظهار کرد: در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی با توجه به دسترسی به داده‌های مالی شرکت اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شرکت کرده است.

بنا به این گزارش، متهم پس از اعتراف برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی در دادسرای مبارزه با جرائم رایانه‌ای قرارگرفته است.
Histats.com START (standard) Histats.com END