آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۶۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
برنامه تسویه مطالبات سپرده‌گذاران تعاونی‌های اعتبار غیرمجاز منحله الزهرا مشهد، پیوند مشهد، حسنات اصفهان، عام کشاورزان مازندران، امیدجلین گرگان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه و بدرتوس مشهد اعلام شد.
به گزارش فیدوس: برنامه تسویه مطالبات سپرده‌گذاران تعاونی‌های اعتبار غیرمجاز منحله الزهرا مشهد، پیوند مشهد، حسنات اصفهان، عام کشاورزان مازندران، امیدجلین گرگان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه و بدرتوس مشهد اعلام شد.

 در اطلاعیه‌ای با موضوع پرداخت سپرده‌های تا سقف یک میلیارد تعاونی‌های مؤسسه کاسپین، آمده است: بدین وسیله به اطلاع کلیه سپرده گذاران محترم تعاونی‌های اعتبار غیرمجاز منحله شامل (الزهرا مشهد، پیوند مشهد، حسنات اصفهان، عام کشاورزان مازندران، امیدجلین گرگان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه و بدرتوس مشهد) می‌رساند: در ادامه فرایند اجرایی ساماندهی مطالبات سپرده گذاران تعاونی‌های یادشده و پرداخت‌های صورت گرفته در مراحل قبل، حسب تصمیمات اتخاذ شده در جلسات کمیته منتخب سران محترم قوای سه‌گانه مبنی بر تأمین خط اعتباری لازم از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که از محل دارایی‌ها جبران خواهد شد، مقرر گردید در این مرحله به هر یک از سپرده گذاران مشمول طرح پس از کسر دیون مربوطه، حداکثر تا سقف ۱۰ میلیارد ریال پرداخت گردد.

بر این اساس مقرر شده سپرده گذاران محترم با در دست داشتن مدارک لازم (اعم از اصل کارت ملی و شناسنامه، اصل دفترچه حساب و یا گواهی سپرده) مطابق موارد مشروح زیر و جدول زمانبندی اقدام نمایند:

دارندگان سپرده‌های با مبالغ تا سقف ده میلیون ریال از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ به شعب مؤسسه مراجعه و وجوه خود را دریافت نمایند. دارندگان سپرده‌های با مبالغ بیش از ده میلیون ریال از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۸، جهت دریافت کارت بانکی به شعب مؤسسه مراجعه نموده و پس از ارائه درخواست و تحویل مدارک لازم و دریافت کارت بانکی، مبالغ قابل پرداخت آنان به این کارت‌ها واریز می‌شود. مشتریان محترم می‌توانند این کارت‌ها را در خودپردازها و پایانه‌های فروشگاهی کلیه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری مورد استفاده قرار دهند.

لذا، از کلیه سپرده گذاران تعاونی‌های غیرمجاز منحله مذکور درخواست می‌شود صرفاً مطابق جدول زمانبندی ذیل، به شعب مؤسسه اعتباری کاسپین در سراسر کشور مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف سپرده‌های خود اقدام نمایند. ضمناً، مرکز ارتباطات مردمی مؤسسه از طریق شماره تلفن ۴۲۷۵۹ و داخلی (۴۰۵-۴۰۶-۴۰۷-۴۰۸) در طول ساعات اداری آماده پاسخگویی به مشتریان محترم است.

Histats.com START (standard) Histats.com END