آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۶۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
در نخستین روز اسفند، نرخ انواع ارز رسمی و همچنین در بازار به نسبت روز گذشته افزایش یافت.
به گزارش فیدوس: ​نرخ ۲۷ ارز رسمی مانند یورو و پوند در نخستین روز اسفند افزایش یافت. 

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای نخستین روز اسفند اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و نرخ ۹ واحد پولی دیگر کاهش یافته و نرخ ۱۱ ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت مانده است.

هر دلار آمریکا برای امروز «چهارشنبه یک اسفند ماه ۹۷» بدون تغییر نسبت به روز سه‌شنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۶۹۱ ریال افزایش ۵۴ هزار و ۶۹۱ ریال و هر یورو نیز با ۲۰۷ ریال افزایش ۴۷ هزار و ۴۴۴ ریال قیمت خورد.

قیمت ارز اول اسفند

نر خ ارز در صرافی ملی 

ارز در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها، ۱۲ هزار و ۹۹۰ تومان تعیین شده است. صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۴۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده و نرخ خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان است.

قیمت خرید دلار در بانک‌ها 

قیمت دلار اسفند

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۱۵ تومان تعیین شده است. 

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۶۱۵ تومان و ۵ ریال، قیمت یورو را ۱۴ هزار و ۳۱۲ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۶ هزار و ۴۷۹ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

ارز مسافرتی چند؟‌

ارز مسافرتی اول اسفند 

 شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۵ هزار و ۳۲ تومان اعلام کرده‌ند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی ، یورو را با قیمت ۱۵ هزار و ۳۲ تومان و ۴ ریال می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۵ هزار و ۶۰  تومان می رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

مسافران می توانند با مراجعه به شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان و با  ارائه اسناد و مدارک خواسته شده ، برای سفر به کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END