آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۶۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
رشد قیمت دلار و قیمت نفت همچنان مورد توجه سهامدارن قرار گرفته و موجب شده امروز نیز شاخص کل به روند رو به رشد خود ادامه دهد. گروه بانکی که روز گذشته با استقبال شدید سهامداران مواجه شده بود، امروز جای خود را قندی‌ها داد.
به گزارش فیدوس: رشد قیمت دلار و قیمت نفت همچنان مورد توجه سهامدارن قرار گرفته و موجب شده امروز نیز شاخص کل به روند رو به رشد خود ادامه دهد. گروه بانکی که روز گذشته با استقبال شدید سهامداران مواجه شده بود، امروز جای خود را قندی‌ها داد. گروه قند و شکر برای چندمین روز متوالی با افزایش تقاضا در اکثر نمادها مواجه شد. اخبار مبنی بر آزادسازی نرخ شکر و افزایش قیمت شکر در این گروه موجب اقبال سهامداران و قرار گرفتن نمادها در سقف قیمت روزانه گردیده است.
از روز گذشته رشد قیمت دلار و قیمت نفت مورد توجه سهامدارن قرار گرفت و موجب شد امروز نیز شاخص کل به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

شاخص کل بورس، در جریان معاملات امروز با رشد ۶۸۲ واحدی معادل ۰٫۴۴ واحد درصد به کار خود پایان داد و در سطح ۱۵۷ هزار و ۳۸۷ واحد قرار گرفت.

به گزارش تجارت‌نیوز، در طول جریان معاملات امروز، ۳۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۷، بیش از ۱۳۱ هزار معامله به ارزش ۴۳۵ میلیارد تومان انجام شد و ارزش بازار سهام تا سطح ۶۰۱ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

برترین گروه‌های صنعتی امروز، گروه‌های فلرات اساسی و سرمایه‌گذاری بودند که بیشترین ارزش معاملات امروز را در اختیار داشتند.

گروه فلرات اساسی با سقبت گرفتن از گروه بانکی با معاملاتی به ارزش ۵۲ میلیارد تومان در صدر قرار گرفت.
Histats.com START (standard) Histats.com END