آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۶۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با تاکید بر اینکه «آزادی و استقلال مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از چهل سالگی است»، گفت: ناکارآمدی برخی مدیران بزرگ‌ترین چالش پیش روی انقلاب است.
به گزارش فیدوس: نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با تاکید بر اینکه «آزادی و استقلال مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از چهل سالگی است»، گفت: ناکارآمدی برخی مدیران بزرگ‌ترین چالش پیش روی انقلاب است.

هدایت الله خادمی درباره بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از گذشت چهل سال، بیان کرد: از نظر من آزادی و استقلال بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی است. شاید این روزها مفهوم آزادی برای جوانان کمی متفاوت باشد ولی ما با انقلاب آزادی را بدست آوردیم. امروز دولت و نظام در دست مردم است و این مردم هستند که رئیس جمهور و نمایندگان مجلس را انتخاب می‌کنند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه «ما با انقلاب از وابستگی که وجود داشت و تسلطی که قدرت‌های بیگانه در حاکمیت و سیاست بر ما داشتند، عبور کردیم» اظهار کرد: پس از انقلاب ما در بخش‌ها و صنایع مختلف پیشرفت‌های خوبی داشتیم. به عنوان مثال در صنعت نفت، قبل از انقلاب کلیه کارهای اکتشاف، تولید و حفاری به طور کامل دست ۴۶ کشور خارجی بود و وقتی آنها این صنعت را رها کردند و رفتند این صنعت حدود یک سال و نیم تعطیل شد. در همین هنگام عده‌ای از خوزستان خدمت امام رفتند و پیشنهاد دادند که ما می‌توانیم شروع کنیم و در نهایت اولین شرکت صنعت نفت یعنی شرکت ملی حفاری ایران شکل گرفت.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس تصریح کرد: پس از انقلاب ما در بخش‌های مختلف توانستیم تأثیر بسزایی در منطقه بگذاریم. در سوریه داعش و کشورهای حامی داعش قصد تغییر دولت در سوریه را داشتند، این ایران بود که کمک کرد تا یکپارچگی در سوریه حفظ شود.

وی افزود: امروز همه چیز در دست مردم است. نظام این قابلیت را داشت که مردم را از زیر سلطه دربیاورد و کشور را به دست مردم بدهد. هرچه مردم عملکرد بهتری داشته باشند پیشرفت و توسعه در کشور بیشتر خواهد بود.

خادمی در پایان با اشاره به بزرگ‌ترین چالش پیش روی انقلاب پس از چهل سالگی بیان کرد: ناکارآمدی برخی مدیران بزرگ‌ترین چالش پیش روی انقلاب است که اگر این ناکارآمدی با فساد اقتصادی همراه شود چالش جدی خواهد شد. مدیریت ناکارآمد و فساد اقتصادی نگران کننده است که این امر باعث می‌شود فاصله طبقاتی در جامعه بیشتر شود و این می‌تواند ضربه‌ای به انقلاب وارد کند.
Histats.com START (standard) Histats.com END