آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۵۵۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
پمپئو مدعی شد؛
«مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: گزارش جامعه اطلاعاتی آمریکا نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران توانایی غنی سازی مواد هسته ای و مواد شکافت پذیر را دارند. آنها ظرفیت های روزافزونی دارند و همچنان به تلاش برای توسعه برنامه موشکی شان می پردازند.
به گزارش فیدوس: وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای جدید تلاش کرد تا به نوعی سیاست های خصمانه واشنگتن علیه ایران را توجیه کند.
 «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا در گفتگو با فاکس نیوز، مدعی شد: گزارش جامعه اطلاعاتی آمریکا نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران توانایی غنی سازی مواد هسته ای و مواد شکافت پذیر را دارند. آنها ظرفیت های روزافزونی دارند و همچنان به تلاش برای توسعه برنامه موشکی شان می پردازند.

وی در خصوص برنامه صلح آمیز موشکی ایران گفت: همین هفته پیش نیز تلاش کردند یک وسیله پرتاب فضایی را پرتاب کنند که قطعا می تواند در برنامه موشکی شان به آنها کمک کند. اینها همه مولفه هایی هستند که به ما می گویند آنها می توانند سیستمی داشته باشند که آمریکا را تهدید کنند.

وی در توجیه سیاست های خصمانه آمریکا علیه ایران نیز گفت: پرزیدنت ترامپ روشن کرده است که ما این وضع را تحمل نخواهیم کرد. ما اجازه نخواهیم داد که ایران به جایی برسد که کره شمالی امروز هست و ما مجموعه ای از سیاستها را برای جلوگیری از این وضع داریم.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END