آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۵۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
مودت، گفت: با وجود مشکلات و کمبودها، مردم همواره پاي انقلاب، نظام، رهبري، شهدا و امام خميني(ره) ايستاده اند و اجازه نمي دهند دشمنان سوءاستفاده کنند از این رو مسئولان باید نسبت به پیگیری و رفع مشکلات آنها اقدام کنند.

به گزارش فیدوس: مودت، گفت: با وجود مشکلات و کمبودها، مردم همواره پاي انقلاب، نظام، رهبري، شهدا و امام خميني(ره) ايستاده اند و اجازه نمي دهند دشمنان سوءاستفاده کنند از این رو مسئولان باید نسبت به پیگیری و رفع مشکلات آنها اقدام کنند.

«کوروش مودت»، در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان خرمشهر، اظهار کرد: مسئولان کميته هاي تشکيل شده برنامه هاي خود را تنظيم و به رئيس ستاد دهه فجر ارسال کنند تا هماهنگي ها لازم انجام شود.

 

سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان خرمشهر، افزود: دهه فجر فرصت مغتنمي است که مسئولين دستگاه ها در بين مردم حضور یابند و تنگناها و مشکلات آنان را پيگيري و رفع کنند.

 
وی تصريح کرد: با وجود مشکلات و کمبودها، مردم همواره پاي انقلاب، نظام، رهبري، شهدا و امام خميني (ره) ايستاده اند و اجازه نمي دهند دشمنان سوءاستفاده کنند.

 

مودت، با بيان اينکه زمينه لازم براي برگزاري مراسم هاي دهه فجر فراهم شده، عنوان کرد: هر چند اساس برنامه هاي دهه فجر، مردمي است اما وظيفه ما هماهنگي و پشتيباني لازم در اجراي مطلوب برنامه هاست.

 

وی ادامه داد: در شرايط کنوني توطئه هاي دشمنان ما بيشتر شده و همه مترصد اين هستند که جشن چهل سالگي انقلاب را نتوانیم برگزار کنیم؛ وظيفه عرفي و شرعي ما مسئولان است که خدمات نظام و دولتمردان را براي مردم بازگو کنند.

 

سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان خرمشهر، افزود: دستگاه هاي اجرايي با برگزاري نمايشگاه در سطح شهرستان دستاوردها و عملکرد خود را در طول چهل سال انقلاب ارائه کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: برنامه هاي دهه فجر امسال با شعار «افتخار به گذشته و اميد به آينده» بايد منسجم تر و گسترده تر از سال هاي گذشته برگزار شود.

 

وی نسبت به برگزاري هر چه باشکوه تر برنامه هاي دهه مبارک فجر تاکيد کرد و گفت: مسئولان کميته هاي تشکيل شده برنامه هاي خود را تنظيم و به رئيس ستاد دهه مبارک فجر ارسال کنند تا هماهنگي ها لازم انجام شود.

 

مودت، اذعان داشت: زنگ انقلاب، ديدار با خانواده معظم شهدا و ايثارگران، کلنگ زني پروژه هاي عمراني، ملاقات چهره به چهره مسئولين با مردم و برگزاري جشن هاي مردمي از برنامه هاي محوري دهه مبارک فجر خواهد بود.

 

وی ابراز کرد: مردم ايران به خصوص مردم شهيدپرور خرمشهر با حضور پرخروش خود در مراسم راهپيمايي 22 بهمن نشان خواهند داد همچنان به آرمان هاي انقلاب، شهدا، مقام معظم رهبري و نظام وفادارند.
Histats.com START (standard) Histats.com END