آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
امام جمعه آبادان گفت: دستور وزیر نفت و بخشنامه ابلاغی او مبنی بر ممنوعیت کمک پالایشگاه به شهر آبادان به بهانه اقتصاد مقاومتی، پذیرفتنی نیست.
 به گزارش فیدوس: امام جمعه آبادان گفت: دستور وزیر نفت و بخشنامه ابلاغی او مبنی بر ممنوعیت کمک پالایشگاه به شهر آبادان به بهانه اقتصاد مقاومتی، پذیرفتنی نیست.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور افزود: چگونه پالایشگاهی که در قلب شهر قرار دارد و از تمامی زیرساخت‌ها استفاده می کند در کار بهبود شهر مشارکت نمی کند. به نظرم عملکرد پالایشگاه به منزله فرار از مسئولیت است.

وی همچنین با انتقاد از کارکرد برخی مدیران شهری آبادان اظهار کرد: برخی مدیران آبادان بسیار ضعیف، فشل و ناتوانند و باید با آنان خداحافظی کرد.

وی تصریح کرد: آبادان نیاز به مدیرانی در حد مدیرکل و یا معاون وزیر دارد همانگونه که در گذشته نیز برخی از مدیران این شهر از وزارتخانه ها حکم کار و مسئولیت دریافت می کردند.

امام جمعه آبادان گفت: اینکه گمرک یک شهر به عنوان محور اقتصاد، هیچ گونه ثبت سفارشی ندارد و از رونق افتاده است هیچ علتی جز ناتوانی و ضعف مدیریتی ندارد.

به گفته حجت السلام ابراهیمی پور، مسئولیت شرعی او مانع از اعلام اسامی مدیران ناتوان از تریبون نماز جمعه می شود.

وی در پاسخ به برخی شایعات مبنی بر قصد کاندیداتوری او در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی افزود: قصد کاندیداتوری انتخابات مجلس را ندارم و این تنها یک شایعه است و مردم مطمئن باشند هرگز چنین فکری در سر ندارم و تنها هدفم پیگیری و رفع مشکلات کهنه شهر آبادان است.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END