آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۰۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
استاندار خوزستان گفت: مبلغی که از شهروندان آبادان و خرمشهر بابت آب‌بهای خرداد و تیر اخذ شده طبق گفته مدیر آبفا خوزستان به‌صورت خودکار گرفته شده که برگشت داده خواهد شد.
به گزارش فیدوس: استاندار خوزستان گفت: مبلغی که از شهروندان آبادان و خرمشهر بابت آب‌بهای خرداد و تیر اخذ شده طبق گفته مدیر آبفا خوزستان به‌صورت خودکار گرفته شده که برگشت داده خواهد شد.

غلامرضا شریعتی درباره بخشودگی آب‌بهای دی ماه آبادان و خرمشهر، اظهار کرد: اداره آب و فاضلاب شهرستان آبادان کار اشتباهی کرده اگر گفته که منطقه آزاد اروند اعتبار آب‌بها را که ما رایگان اعلام کرده بودیم تأمین نکرده، آبفا حق ندارد این پول را از شهروندان بگیرد.

وی افزود: بحث اعتبار یک بحث داخلی بین ما و منطقه آزاد است که ربطی به آبفا ندارد و این اداره موظف بوده طبق دستوری که داده شده این مبلغ را اخذ نکند.

استاندار خوزستان گفت: پولی که بابت آب‌بهای خرداد و تیرماه از شهروندان آبادان و خرمشهر اخذ شده طبق گفته مدیر آبفا خوزستان به‌صورت خودکار گرفته شده که برگشت داده خواهد شد.  

وی ادامه داد: آبفای آبادان حق ندارد اظهار نظری کند که تلاطم در دل مردم بیفتد و طبق قولی که به مردم داده شده این مبلغ برمی‌گردد.
Histats.com START (standard) Histats.com END