آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۳۰۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: حداکثر تا 10 روز آینده تعمیرات اساسی کارخانه نیشکر هفت‌تپه به اتمام می‌رسد و اگر اتفاق خاصی در کارخانه رخ ندهد، شاهد تولید شکر در شرکت نیشکر هفت‌تپه خواهیم بود.

به گزارش فیدوس: مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: حداکثر تا 10 روز آینده تعمیرات اساسی کارخانه نیشکر هفت‌تپه به اتمام می‌رسد و اگر اتفاق خاصی در کارخانه رخ ندهد، شاهد تولید شکر در شرکت نیشکر هفت‌تپه خواهیم بود. 

امید بن عباس در خصوص حل مشکلات نیشکر هفت‌تپه اظهار کرد: کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه اکنون به کار مشغول هستند و حدود 10 روز است که اعتصابات آن‌ها پایان یافته است.

وی افزود: هیات نظارتی که از سوی استاندار خوزستان و به ریاست دادستان استان تعیین‌شده، در کارخانه حضور پیدا کرده است و بر روند اجرای کار در این کارخانه به صورت هفتگی نظارت دارد و شرایط را به صورت فنی و مالی رصد می‌کند.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان این‌که در حال حاضر اورهال کارخانه در حال انجام است، تصریح کرد: حداکثر تا 10 روز آینده تعمیرات اساسی کارخانه نیشکر هفت‌تپه به اتمام می‌رسد و کوره‌های بخار این کارخانه آغاز به کار می‌کنند.

بن عباس ادامه داد: با آغاز برداشت نیشکر، نیشکر برداشته‌شده به کارخانه تحویل داده خواهد شد و روند تولید نیشکر در شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: با تمهیداتی که اندیشیده شده است، اگر اتفاق خاصی در کارخانه رخ ندهد، حداکثر تا 10 روز آینده شاهد تولید شکر در شرکت نیشکر هفت‌تپه خواهیم بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END