آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
واکنش تند عضو فراکسیون امید به ادعای کریمی قدوسی:
عضو فراکسیون امید نسبت به توئیت کریمی قدوسی واکنش تندی نشان داد و نوشت: کسانی که می گویند 50 درصد نمایندگان دنبال فروپاشی نظام هستند، با طرح این حرف های غلط می خواهند برای خود دکان باز کنند.
به گزارش فیدوس: سیدجواد کریمی قدوسی آرام و قرار ندارد. یک پروژه «جنجال» اگر منقضی شود، سریع پروژه دیگری را کلید می زند. او در جدیدترین اقدامش ادعای بزرگی کرد و در توئیتی نوشت «۵۰ درصد این مجلس به دنبال فروپاشی نظام جمهوری اسلامی است، سران فتنة ۸۸ به دنبال سقوط نظام جمهوری اسلامی بودند و حالا امروز ۵۰ درصد نمایندگان مجلس پشت تریبون می‌روند و از سران فتنه دفاع می‌کنند.»

محمد قمی در واکنش به این توئیت کریمی قدوسی گفت: نمایندگان مجلس از فیلتر شورای نگهبان، وزارت اطلاعات، نیروهای انتظامی و دادگستری عبور کردند بنابراین غربالگری شدند. طبق گفته امام مجلس عصاره فضائل ملت است و نمایندگان برای اعتلا و تقویت نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند.

وی افزود: اغلب نمایندگان مجلس اعم اصولگرا و اصلاح طلب سابقه حضور در جبهه و جنگ را دارند یا از خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان هستند. کسانی که برای نظام و اسلام جانفشانی کردند و خون دادند چه طور ممکن است برای فروپاشی نظام تلاش کند؟ اگر نمایندگان درباره موضوعی اظهارنظر موافق و مخالفی دارند حق نمایندگی آنها است نباید کسی آنها را برانداز خطاب کند. این حرف ها باعث تضعیف نظام می شود و برای مملکت آفت دارد که قطعا موجب خوشحالی دشمن است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: کسانی که می گویند 50 درصد نمایندگان دنبال فروپاشی نظام هستند، با طرح این حرف های غلط می خواهند برای خود دکان باز کنند، در حالیکه نمی دانند چه ضربات سنگینی را به نظام، کشور و ملت می زنند. اینکه بگوییم مجلس در صدد براندازی است یعنی یک قوه مملکت را به دیدگاه براندازی متهم کردیم که این تفکر باطل است و اصل و ریشه ندارد.

وی ادامه داد: در زمان جنگ اقتصادی قرار داریم و دشمن با تمام قدرت جلوی ما ایستاده و انقلاب را تهدید می کند، در چنین اوضاعی همه ما باید وحدت و اتحاد داشته باشیم و تمام فکر و تلاش مان این باشد که چگونه دشمن را شکست دهیم بنابراین نباید حرف هایی بزنیم که بوی تفرقه می دهد و عامل دلسردی در جامعه می شود.

عضو فراکسیون امید تأکید کرد: من با این تفکر مخالفم و آن را مغایر اندیشه امام و رهبری و پاسداری و پاسداشت خون شهدا می دانم. ما در این شرایط باید صحبت از وحدت، اتحاد، برادری، همدلی و همفکری کنیم، کاری کنیم مردم به نظام خوشبین شوند و به دشمن بفهمانیم که ما همه با هم یکی هستیم و در مسیر انقلاب و پاسداشت انقلاب قدم بر می داریم و به خون شهدا وفاداریم.
منبع: نامه نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END