آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۵۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
ترامپ:
رئیس جمهوری آمریکا نوشت: «جیمز کومی» مدیر پیشین اف‌بی‌آی ۲۴ بار به مجلس نمایندگان گفته بود که نمی داند و به یاد نمی آورد. باید برای جیمز کومی بیشترین دروغگوئی در کنگره طی یک روز ثبت رکورد شود. شهادت روز جمعه کومی در مجلس نمایندگان کذب محض بود.

به گزارش فیدوس: رئیس جمهوری آمریکا مدیر پیشین اف‌بی‌آی را به دروغ‌گویی در کنگره این کشور متهم کرد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری «جیمز کومی» مدیر پیشین اف‌بی‌آی را به دروغ‌گویی در کنگره متهم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص نوشت: «جیمز کومی» مدیر پیشین اف‌بی‌آی ۲۴ بار به مجلس نمایندگان گفته بود که نمی داند و به یاد نمی آورد.

وی در ادامه افزود: باید برای جیمز کومی بیشترین دروغگوئی در کنگره طی یک روز ثبت رکورد شود. شهادت روز جمعه کومی در مجلس نمایندگان کذب محض بود.

ترامپ ادامه داد:  این بده بستان بین کومی و کنگره کلاهبرداری است که از سوی افرادی فریبکار هدایت می شود که هر کاری انجام دادند تا من به ریاست جمهوری نرسم.

این در حالیست که «جیمز کومی» مدیر پیشین اف‌بی‌آی جمعه گذشته و پشت درهای بسته در مقابل کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا شهادت داد.

کومی در این نشست به نمایندگان مجلس نمایندگان گفت که تحقیقات درباره تبانی احتمالی میان روسیه و ستاد انتخاباتی ترامپ با بررسی عملکرد ۴ آمریکایی آغاز شد.

منبع: مهر

Histats.com START (standard) Histats.com END