آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
فرماندار ویژه آبادان پس از شکست خانگی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برابر سایپا تهران از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت بهتر است استعفا دهند.
به گزارش فیدوس: فرماندار ویژه آبادان پس از شکست خانگی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برابر سایپا تهران از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت بهتر است استعفا دهند.
سیدزین العابدین موسوی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ادامه کار مجموعه هیات مدیره تیم صنعت نفت به صلاح شهر و مردم آبادان نیست.
وی با تاکید بر اینکه دولت تا توانست برای موفقیت این تیم هزینه کرد، افزود: متاسفانه هیات مدیره باشگاه کارایی لازم برای ادامه کار در نیم فصل دوم را نداشت.
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: بهتر است هیات مدیره و در راس آنها مدیرعامل باشگاه به احترام مردم شریف آبادان و طرفداران متعصب تیم صنعت نفت استعفای خود را تقدیم باشگاه کنند.
وی در پاسخ به اعتراض طرفداران تیم صنعت نفت گفت: دولت جز کمک مالی چه کاری می توانست برای موفقیت تیم انجام دهد؟ آیا انتظار داشتند مسئولان لباس بپوشند و بازی کنند یا در امور مدیریتی تیم دخالت کنند؟
موسوی تصریح کرد: چنانچه دست اندرکاران باشگاه صنعت نفت به احترام مردم استعفا ندهند و شوک جدیدی به تیم وارد نشود سقوط تیم از لیگ برتر حتمی است پس بهتر است قبل از این اتفاق تلخ از تیم کناره گیری کنند.
وی با اعلام حمایت سازمان منطقه آزاد اروند از تیم صنعت نفت آبادان گفت: این سازمان بدنه دولت است و مبالغی که پرداخته از صندوق دولت بوده و بطور قطع مدیرعامل و هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند نیز از نتایج ضعیف تیم صنعت نفت ناراضی و ناراحت هستند.
فرماندار ویژه آبادان با تاکید بر لزوم پاسخگو بودن هیات مدیره صنعت نفت افزود: دلیلی ندارد دولت فقط پول تزریق کند اما نتایج ضعیف را تحمل نماید.
وی اظهار داشت: کمک های دولت برای رضایت مردم، تماشاگران و طرفداران تیم بود زیرا فوتبال تنها دلخوشی مردم آبادان است.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر جمعه از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برابر میهمانش سایپا تهران متحمل شکست سه بر یک شد تا از گردونه این مسابقات کنار رود.
Histats.com START (standard) Histats.com END