آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
۱۰ نفر کارگر معدن بر اثر برخورد مینی‌بوس کارگران با کوه در بیارجمند مصدوم شدند. بنا بر اعلام اورژانس، بر اثر برخورد سرویس حمل و نقل کارگران با کوه در مسیر روستای احمدآباد به زمان‌آباد بیارجمند، متأسفانه ۱۰ نفر زخمی شدند.
 به گزارش فیدوس: ۱۰ نفر کارگر معدن بر اثر برخورد مینی‌بوس کارگران با کوه در بیارجمند مصدوم شدند. بنا بر اعلام اورژانس، بر اثر برخورد سرویس حمل و نقل کارگران با کوه در مسیر روستای احمدآباد به زمان‌آباد بیارجمند، متأسفانه ۱۰ نفر زخمی شدند.
اورژانس دستگاه محوری خدمات‌رسان در این حادثه بود و مصدومان پیش از رسیدن سایر نیروها نظیر هلال‌احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

مینی‌بوس حادثه‌دیده، حامل کارگران معدن ذغال بوده که در تنگه توچال در شرق استان سمنان دچار حادثه شده است.


هیچ کس پاسخگو نیست!

نکته قابل تأمل در این میانه، پاسخگو نبودن تقریباً تمام مدیران مرتبط با حوادث و مدیریت بحران در استان سمنان است.

چندی پیش در نشستی در استانداری سمنان قرار شده بود تا اخبار حوادث با مرجعیت اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان منتشر شود؛ اما ایرج رئیسیان مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان امشب در تماس تلفنی خبرنگار فارس، با برخورد نامناسبی گفت که «مسأله ارتباطی به من ندارد» و سپس در میانه‌های سخن خبرنگار فارس، تلفن خود را قطع کرد.

فرمانده پلیس راه استان سمنان نیز پاسخگویی را به هماهنگی مسؤولان مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان منوط کرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان و روابط‌عمومی این جمعیت نیز می‌گوید بر اساس مصوبه استانداری سمنان نمی‌تواند درباره حوادث، خبری اعلام کند.

به‌هرحال، امید می‌رود مسؤولان استانداری سمنان و شورای اطلاع‌رسانی این استان پاسخ درخوری برای این ناهماهنگی‌ها داشته باشند.

 
Histats.com START (standard) Histats.com END