آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴
مدیر رسانه تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر گفت: برخی افراد که در گذشته در این باشگاه مشغول به فعالیت بودند، اکنون طی تماس با بازیکنان ما و دادن پیشنهاد به آن ها قصد برهم زدن تمرکز تیم را دارند.

به گزارش فیدوس: مدیر رسانه تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر گفت: برخی افراد که در گذشته در این باشگاه مشغول به فعالیت بودند، اکنون طی تماس با بازیکنان ما و دادن پیشنهاد به آن ها قصد برهم زدن تمرکز تیم را دارند. 

احسان خدری با گله مندی نسبت به تماس های مشکوک عده ای با بازیکنان این تیم، اظهارکرد: افرادی که در گذشته در تیم فعالیت داشتند و اکنون دیگر جایی در باشگاه ندارند، طی تماس های تلفنی با بازیکنان ما و دادن پیشنهاد به آن ها قصد برهم زدن تمرکز تیم و بازیکنان را دارند که باشگاه کارون اروند نسبت به این اقدام غیراخلاقی و غیرحرفه ای گله مند است و موضوع را به جدیت پیگیری می کند.

وی بیان کرد: ما در این زمینه مدارک و مستندات لازم را هم برای ارائه به کمیته اخلاق داریم و در خواست ما از کمیته اخلاق این است که در این زمینه بررسی های لازم را داشته باشد زیرا باشگاه ها و مربیان نباید خارج از چارچوب فوتبال و اخلاق عمل کنند.

مدیر رسانه تیم کارون اروند خرمشهر گفت: تمرکز ما روی بازی این هفته با نماینده شیراز است و خدا را شکر تیم با نظارت و هدایت آقای افاضلی شرایط خوبی دارد. امیدوارم از دیدار پیش رو با دست پر به خرمشهر برگردیم تا در ادامه با شرایط بهتری به کارمان در لیگ یک ادامه دهیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END