آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
مهاجم تیم تاتنهام انگلیس می‌گوید کسب عنوان آقای گلی در جام جهانی اعتماد به نفس او را زیادتر کرده است.
به گزارش فیدوس: هری کین در ۳ بازی اخیر خود در لیگ برتر توانسته است گلزنی کند تا تعداد گلهایش را به عدد ۹ برساند و تنها یک گل با اوبامیانگ آقای گل فعلی لیگ جزیره فاصله داشته باشد.

او دو فصل پیاپی آقای گل لیگ برتر شد و در جام جهانی نیز این عنوان را به دست آورد ولی در فصل قبل در رقابت با محمد صلاح موفق نبود و نتوانست آقای گل شود. 

هری کین درباره انگیزه های شخصی خود در این فصل گفت: وقتی شما در تورنمنت بزرگی مثل جام جهانی موفق شده اید عنوان آقای گلی را به دست بیاورید، انگیزه های شما بیشتر می شود و اعتماد به نفس پیدا می کنید. من در جام جهانی توانستم آقای گل شوم، چرا نتوانم دوباره در لیگ برتر این عنوان را به دست بیاورم. برای یک مهاجم خیلی سخت است که در چند بازی پیاپی نتواند گلزنی کند و تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا در ادامه بتوانم بیش از گذشته برای تیمم موفق ظاهر شوم. از وقتی در تاتنهام بازی می کنم، مهاجمان خوب زیادی در لیگ برتر حضور داشتند و الان هم اوبامیانگ بازیکن بزرگی است که شرایط خوبی دارد و در صدر جدول گلزنان قرار دارد. امیدوارم بتوانم به او برسم.

هری کین در این فصل تاکنون ۱۳ گل در تمامی رقابتها به ثمر رسانده است. تاتنهام پائین‌تر از چلسی و آرسنال در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و باید این هفته در خانه لسترسیتی دیدار داشته باشد.
Histats.com START (standard) Histats.com END