آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
در یکی از حساس‌ترین دیدارهای لیگ برتر انگلیس لیورپول و اورتون در دربی مرسی‌ساید برابر هم قرار گرفتند که این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی بدون گل در جریان بود، اما اوریگی موفق شد گل پیروزی تیمش را در وقت‌های تلف شده بازی به‌ثمر برساند تا لیورپول سه امتیاز حساس را به‌دست بیاورد و از کورس قهرمانی عقب نماند.
به گزارش فیدوس: در یکی از حساس‌ترین دیدارهای لیگ برتر انگلیس لیورپول و اورتون در دربی مرسی‌ساید برابر هم قرار گرفتند که این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی بدون گل در جریان بود، اما اوریگی موفق شد گل پیروزی تیمش را در وقت‌های تلف شده بازی به‌ثمر برساند تا لیورپول سه امتیاز حساس را به‌دست بیاورد و از کورس قهرمانی عقب نماند.
یورگن کلوپ بعد از این گل، خوشحالی زیادی از خود نشان داد و بلافاصله پس ازسوت پایان بازی به درون میدان دوید. او گفت‌: «می‌خواهم به‌خاطر نحوه خوشحالی‌ام از سیلوا، سرمربی اورتون عذرخواهی کنم. من بلافاصله بعد از سوت پایان بازی به سمت او رفتم و گفتم که اورتون چه تیم خوب و قابل احترامی است و این مربی هم عملکرد خوبی داشته است. برنده شدن در دربی‌ها بسیار سخت است. خوشحالی من بعد از گل ثانیه‌های پایانی، غریزی بود. نمی‌توانستم احساساتم را کنترل کنم.»
Histats.com START (standard) Histats.com END