آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
از ابتدای سال جاری با همکاری پلیس اماکن، مرزبانی و شبکه بهداشت خرمشهر ۲۱ قلم اعم از تجهیزات پزشکی همچون کیت های آزمایشگاهی و وسایل جراحی و اقلام دارویی شامل داروهای رژیمی و قرص های مخدر و غیر مجاز در خرمشهر که ارزش ریالی معادل ۶۰ میلیون تومان داشتند، کشف و ضبط شد.

به گزارش فیدوس: فرشید بهشتی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری با همکاری پلیس اماکن، مرزبانی و شبکه بهداشت خرمشهر ۲۱ قلم اعم از تجهیزات پزشکی همچون کیت های آزمایشگاهی و وسایل جراحی و اقلام دارویی شامل داروهای رژیمی و قرص های مخدر و غیر مجاز در خرمشهر که ارزش ریالی معادل ۶۰ میلیون تومان داشتند، کشف و ضبط شد.

وی افزود: عمده این کشفیات در مرز شلمچه انجام شده که تاثیر قابل ملاحظه ای در ممانعت از خروج تجهیزات پزشکی مورد نیاز در کشور به خارج از مرز را داشته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر در خصوص اقلام دارویی توقیف شده توضیح داد: به جز داروهای مخدر برخی اقلام دارویی توقیف شده، داروهایی بودند که خرید و فروش و عرضه آنها بدون مجوز معاونت غذا و دارو غیرقانونی است.

بهشتی در رابطه با سرنوشت اقلام توقیف شده نیز گفت: تعدادی از داروهای غیر مجاز همچون مواد مخدر معدوم سازی می شود و در خصوص سایر اقلام مکشوفه همچون تجهیزات پزشکی در آینده پس از انجام مکاتبات لازم با معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان تصمیم گیری خواهد شد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END