آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
هنگامه اخوان، خواننده موسیقی سنتی معتقد است بانوان فعال در حوزه موسیقی اگر بخواهند این توانایی را دارند که در هر شرایطی فعالیت کنند و از آنها خواست تا میدان هنر را خالی نکنند.
به گزارش فیدوس: اخوان با اشاره به مشکلات موسیقی بانوان گفت: بسیاری از بانوان هنرمند گله می‌کنند که نمی‌توانند فعالیت کنند. من این موضوع را کاملا قبول دارم ولی معتقدم اگر بخواهیم می‌توانیم در هر شرایطی فعالیت کنیم.
درخواست هنگامه اخوان از بانوان برای مشارکت بیشتر در موسیقی
این خواننده در ادامه بیان کرد: باید شرایطی فراهم شود تا بانوان هم بتوانند به‌راحتی فعالیت کنند. در هنر نباید هیچ فرقی گذاشته شود تا همه بتوانند هنر خود را عرضه کنند. اخوان افزود: من قبول دارم که شرایط برگزاری کنسرت برای بانوان خیلی سخت است ولی نباید میدان را خالی کنیم. بانوان باید در عرصه هنر باقی بمانند و فقط به ماندگار شدن فکر کنند. وی تاکید کرد: بانوان فقط نباید خواستار قطعات تکراری باشند، زیرا من از نزدیک می‌بینم گروه‌های موسیقی برای یک کنسرت متفاوت تلاش می‌کنند ولی در نهایت مخاطبان همان قطعات قدیمی را می‌خواهند و این موضوع سبب دلسرد شدن آنها می‌شود. این خواننده افزود: من مطمئنم مخاطبان هم به موسیقی بانوان اهمیت می‌دهند و برای آن ارزش قائل هستند.
منبع: هنرآنلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END