آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
توضیحات استاندار در خصوص آخرین وضعیت شرکت های نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد
استاندار خوزستان ادامه داد: مواد اولیه برای این شرکت به فولاد خوزستان سفارش داده شده است و به زودی این مواد تحویل شرکت گروه ملی خواهد شد تا تولید مجددا از سر گرفته شود.

به گزارش فیدوس: استاندار خوزستان ادامه داد: مواد اولیه برای این شرکت به فولاد خوزستان سفارش داده شده است و به زودی این مواد تحویل شرکت گروه ملی خواهد شد تا تولید مجددا از سر گرفته شود.
غلامرضا شریعتی در خصوص آخرین وضعیت کارگران نیشکر هفت تپه شوش توضیح داد: کارگران نیشکر هفت تپه روز گذشته به سر کار برگشتند و چرخه تولید شکر از نیشکر هفت تپه از سر گرفته شد همچنین مدیر جدید برای این واحد تولیدی انتخاب شد که مورد تایید کارگران است و سابقه خوبی در مدیریت نیشکر داشته است.

استاندار خوزستان افزود: امیدواریم این شرکت همانطور که همیشه نقش مهمی در تولید و اقتصاد کشور داشته نقش خود را بازیابد و همچنین صنایع جانبی که قرار است در کنار این کشت و صنعت ساخته شود فعال شده تا این شرکت بیش از پیش به تواند به اقتصاد و تولید کشور کمک کند.

شریعتی در خصوص شرکت گروه ملی فولاد ایران نیز تصریح داد: : هفته گذشته کارگران زیر دیپلم این شرکت دو ماه از حقوق خود را دریافت کردند و امروز هم دیپلم ها و کارشناسان یک ماه از حقوق شان پرداخت شد و ظرف چند روز آینده ماه دوم حقوق این افراد پرداخت خواهد شد که معوقات به یک ماه کاهش یابد.

استاندار خوزستان ادامه داد: مواد اولیه برای این شرکت به فولاد خوزستان سفارش داده شده است و به زودی این مواد تحویل شرکت گروه ملی خواهد شد تا تولید مجددا از سر گرفته شود.

وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم کارگران گروه ملی هر چه سریعتر به سرکار برگردند و چرخه تولید دوباره از سرگرفته شود و حقوق آنها از طریق تولید ثروتی که در این مجموعه خواهد شد پرداخت شود.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END