آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۲۰۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
پوتین:
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که این کشور با همکاری شرکای خود در حال ایجاد یک سیستم مالی بین المللی مستقل از سوئیفت است. وی مشخص نکرد که این شرکای اصلی کدام کشورها هستند. با این وجود، شرکت های روسی پیش از این به موجب تحریم های آمریکا علیه ایران و پس از خارج کردن ایران از سوئیفت، توافقنامه همکاری با شرکت های ایرانی امضا کردند.
به گزارش فیدوس: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در کنفرانس سرمایه گذاری روسیه اظهار داشت که مسکو در حال همکاری با شرکای اصلی خود برای ایجاد سیستم های بین المللی که وابسته به سوئیفت نباشد، است.

رئیس جمهور روسیه مشخص نکرد که این شرکای اصلی کدام کشورها هستند. با این وجود، شرکت های روسی پیش از این به موجب تحریم های آمریکا علیه ایران و  پس از خارج کردن ایران از سوئیفت، توافقنامه همکاری در مورد این موضوع با شرکت های ایرانی امضا کردند.

پوتین گفت: علیرغم تلاش هایی برای اعمال فشار از خارج از کشور و مشکلات خاص داخلی، تجارت روسیه در حال ایجاد برنامه های بلند مدت برای افزایش سرمایه گذاری در توسعه است.

وی افزود: واضح است که نرخ رشد اقتصادی فعلی برای بهبود قابل توجه در استانداردهای زندگی مردم کافی نیست. ما در مورد این صحبت می کنیم و این را درک می کنیم. برای تغییر وضعیت، در حال ایجاد یک برنامه کلان توسعه هستیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END