آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۱۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
استاندار خوزستان با اشاره به افزایش تصادفات در راه‌های خوزستان، بر لزوم تشکیل کمیسیون ایمنی راه در استان خوزستان تاکید کرد.
به گزارش فیدوس: غلامرضا شریعتی در جلسه شورای ترافیک استان که امروز (3 آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به روند اجرایی شدن طرح پارکبان اظهار کرد: امیدواریم این طرح حداکثر تا پایان امسال اجرایی شود.

وی با اشاره به آمار فوتی و جرحی‌ تصادفات خوزستان، تصریح کرد: در سال جاری در شهرهای خوزستان تصادفات فوتی 6 درصد و تصادفات جرحی 25 درصد کاهش داشته‌اند.

استاندار خوزستان با تأکید بر لزوم اصلاح هندسی جاده‌ها، گفت: باید اصلاح هندسی جاده‌ها با جدیت پیگیری شود که با توجه به گزارش پلیس راهور، شهرداری اهواز در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است.

شریعتی ادامه داد: شهرداری اهواز 100 نقطه حادثه‌خیز را شناسایی کرده است و کار را شروع کرده‌اند و کاهش تصادفات جرحی و فوتی به علت این عملکرد بوده است.

وی با تأکید بر لزوم ادامه شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز، تصریح کرد: بعضا اگر موانعی در کار شهرداری وجود دارد و نیاز به مداخله استانداری است، همکاری لازم انجام می‌شود.

استاندار خوزستان در خصوص وضعیت تصادفات در حوزه راه‌های خوزستان گفت: باید اقدام موثری در این زمینه انجام شود. اینکه سال گذشته نسبت به سال قبل از آن کاهش تصادفات داشتیم اما امسال افزایش تصادفات گزارش شده است، این آمار نشان می‌دهد که مداخلاتی انجام می‌شد و امسال صورت نگرفته است.

شریعتی بیان کرد: باید کمیسیون ایمنی راه تشکیل و موارد تجزیه و تحلیل شود و مشکلات و راه‌کارها در خصوص تصادفات در راه‌های خوزستان ارائه شوند.

وی با اشاره به وضعیت جاده‌های خوزستان در زمان بارندگی، گفت: اگرچه پلیس راه ‌کار با وجود بارندگی سنگینی دارند، اما سعی کنند مداخله بیشتری داشته باشند تا حداقل تلفات را در این روزها داشته باشیم. 
Histats.com START (standard) Histats.com END