آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۰۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
جمعی از کارکنان و کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات چند ماهه خود مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

به گزارش فیدوس: جمعی از کارکنان و کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات چند ماهه خود مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

یکی از کارگران معترض به نمایندگی از سایر کارگران  اظهار کرد: سه ماه است که حقوق دریافت نکرده‌ایم و شرایط برای زندگی بسیار دشوار است.

وی افزود: حقوق مرداد، شهریور و مهرماه را به ما نداده‌اند و آبان ماه نیز در حال تمام شدن است و هیچ خبری از پرداخت مطالبات نیست. 

این کارگر ادامه داد: شرایط در کارخانه به شکلی است که دیگر ماده اولیه چندانی نیز برای تولید نداریم و باید فکری نیز برای تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید شرکت شود. همچنین بیشتر محصولات تولید شده نیز به فروش نرفته است و در کارخانه دپو شده است.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، امروز 19 آبان ماه جمعی از کارکنان و کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات چند ماهه خود و تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید این شرکت مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.
Histats.com START (standard) Histats.com END