آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۰۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
معاون مدیر کل راه آهن جنوب و مدیر پایانه راه آهن خرمشهر گفت: به دلیل از سرگیری عملیات بازسازی راه آهن مسیر تهران – خرمشهر در ناحیه لرستان حرکت قطارهای مسافری و باری در این مسیر در روزهای یکشنبه و دوشنبه متوقف می شود.
به گزارش فیدوس: معاون مدیر کل راه آهن جنوب و مدیر پایانه راه آهن خرمشهر گفت: به دلیل از سرگیری عملیات بازسازی راه آهن مسیر تهران – خرمشهر در ناحیه لرستان حرکت قطارهای مسافری و باری در این مسیر در روزهای یکشنبه و دوشنبه متوقف می شود.
غلامحسین فارسیان شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ناحیه لرستان و کوههای زاگرس حد فاصل سه ایستگاه تله زنگ، تنگه پنج و تنگه هفت به دلیل بازسازی خط ریلی حرکت قطارهای باری و مسافری طبق برنامه زمان بندی متوقف می شود.
وی گفت: در ایام اربعین حسینی به دلیل تردد زائران عتبات عالیات از طریق راه آهن درخواست توقف عملیات بازسازی داده شد تا زائران از خدمات راه آهن استفاده کنند.
فارسیان در ادامه گفت: فعالیت قطار ریل باس خرمشهر – شلمچه که برای جابجایی زائران اربعین راه اندازی شده بود ساعت 24 امشب به پایان رسید.
فارسیان شمار جا به جایی روزانه زائران با قطار ریل باس خرمشهر – شلمچه را 12 هزار نفر در ایام اربعین بیان کرد و گفت: قطار ریل باس خرمشهر – شلمچه از 28 مهرماه تا 12 آبان به صورت شبانه روزی زائران را از مرز شلمچه تا خرمشهر و بالعکس جا به جا نمود.
وی گفت: روز شنبه یک رام قطار خرمشهر – مشهد و پنج رام قطار خرمشهر – تهران کار جا به جایی زائران اربعین را از خرمشهر انجام دادند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END