آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۰۳۵۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان با اشاره به احداث پایانه جدید حمل بار بندر امام (ره) گفت: پایانه‌ای که در حال حاضر در این بندر وجود دارد به دلیل وجود تانکرهای سوخت عراقی از نظر ترافیکی مشکلاتی را به وجود آورده و باعث شده ورودی بندر امام با تراکم زیاد خودرو مواجه شود
به گزارش فیدوس: مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان با اشاره به احداث پایانه جدید حمل بار بندر امام (ره) گفت: پایانه‌ای که در حال حاضر در این بندر وجود دارد به دلیل وجود تانکرهای سوخت عراقی از نظر ترافیکی مشکلاتی را به وجود آورده و باعث شده ورودی بندر امام با تراکم زیاد خودرو مواجه شود، در این زمینه قرار است در 100 هکتار از زمین‌های پایانه موجود، ترمینال جدیدی احداث شود. 

رضا قیصی پور با اشاره به دستور استاندار خوزستان مبنی بر احداث مجتمع‌های خدمات رفاهی در مناطق مختلف در خصوص احداث پایانه جدید بندر امام (ره) اظهار کرد: با توجه به ضرورت اجرای پروژه در منطقه موردنظر، تیمی متشکل از اداره کل حمل و نقل و راهداری استان، مرکز پخش فرآورده‌های نفتی، سازمان بنادر استان خوزستان به ریاست مشاور استاندار در امور حمل و نقل به منظور تهیه طرح جامع جهت اجرا شدن این پروژه‌ به عنوان فرصت سرمایه‌گذاری در منطقه تشکیل شده است.

وی با اشاره به احداث پایانه جدید بندر امام (ره) افزود: پایانه‌ای که در حال حاضر در این بندر وجود دارد به دلیل وجود تانکرهای سوخت عراقی از نظر ترافیکی مشکلاتی را به وجود آورده و باعث شده ورودی بندر امام با تراکم زیاد خودرو مواجه شود، همچنین باعث تصادفات زیادی در مسیر می‌شود و رانندگان امکانات رفاهی کامل و مناسب در آن ندارند.

قیصی پور با اشاره به این‌که پایانه فعلی به طور کلی از استانداردهای لازم برخوردار نیست، ادامه داد: با توجه به مشکلات مطرح‌شده از پایانه موجود 100 هکتار زمین برای احداث پایانه جدید پیش بینی و مطالعات اولیه آن نیز انجام شده و مشاور هم مقدمات آن را فراهم کرده است.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان با بیان این‌که با جابه‌جایی این پایانه، مشکلات رانندگان از نظر رفاهی نیز حل خواهد شد، عنوان کرد: سرمایه‌گذاری این طرح توسعه‌ای را یا دولت انجام می‌دهد یا به عنوان فرصت سرمایه‌گذاری عظیم به بخش خصوصی داده می‌شود.

قیصی پور با اشاره به شرایط اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: باید نهایت همکاری با تولیدکننده و سرمایه‌گذار داخلی را داشته باشیم تا تغییری در وضع زندگی مردم به وجود بیاید. اگر شرایط سرمایه‌گذار را دقیق بررسی نکنیم و نسخه درست نپیچیم، حتی سرمایه‌گذار را هم در شرایط سخت قرار داده‌ایم. در این زمینه کارشناسان باید به صورت دقیق به بررسی پرونده متقاضیان حوزه سرمایه‌گذاری بپردازند.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
0
0
سردار سرتیپ پاسدار خلبان امیر حیات مقدم در حاشیه مر اسم یادواره شهدای روستای دهنوعصر جمعه در گفت وگوباخبرنگارخبرگزاری بسیج در هندیجان اظهار کرد:امنیت،آزادی بیان ،خیروبرکت وافتخارهمگی به برکت خون های پاک شهدابوجودآمده است همه ماهابایستی قدرشناس شهدای والامقام کشور باشیم.

وی افزود:عمران وآبادی کشورباوجودشهدامحقق شده وهرگاه خطری یا توطئه ایی کشوررا تهدیدکنداین شهداهستندکه تمام این خطرات را دفع می کنند شهدا برای آبادی وسربلندی مردم کشور به درگاه خداونددعامی کنند.

وی بابیان اتفاقات اخیر کشور در اغتشاشات گفت:روشنگری های مقام معظم رهبری وبصیرت ملا ایران تمام فریب ها و توطئه های دشمنان اسلام وفریب خوردگان را در اغتشاشات چند وقت پیش کشور سر کوب کرد ودشمنان را مایوس نمودندبازهم قطعاشهداکمک دیاری نموده اند.

در ادامه مراسم یادواره شهدای روستای دهنوفرماندار هندیجان کورش مودت اظهار کرد:از حضور باشکوه مردم در یادواره شهدای این دوستان وعوامل برگزاری یادواره تقدیروتشکرمی شودوهمچنین بایستی فرهنگ شهادت وایثار به نسل های آینده منتقل بشود.

وی افزود:در دهه فجر برنامه های خوبی با اجرای پروژه رابرای رفع محرومیت زدایی ورفاه حال مردم ومخصوصادرروستاها افتتاح یا درحال پیگیری هستند.

وی بابیان محرومیت هندیجان در اکثر مسائل گفت:هندیجان دارای مشکلاتی است که با جد یت وهمکاری مسئولان ومردم در حال پیگیری هستند که قبلا ۸روستا مشکل آب داشتند که برطرف شده و فقط روستای دهنو نیاز به آب دارد که کار های مطالعاتی در حال انجام است که در سال آینده عملیاتی خواهدشد.

در پایان مراسم یادواره شهدای روستای دهنو از ۶خانواده شهیدوالامقام دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیروهدایایی به آنها اهداءشد.
Histats.com START (standard) Histats.com END