آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
رئیس پلیس راهور استان خوزستان گفت:محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به گذرگاه های اربعین حسینی در شلمچه و چذابه از امروز شنبه عملیاتی شده است.
به گزارش فیدوس: رئیس پلیس راهور استان خوزستان گفت:محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به گذرگاه های اربعین حسینی در شلمچه و چذابه از امروز شنبه عملیاتی شده است.
سرهنگ منصور جمشیدی شنبه در گفت و گو با ایرنا در مرز شلمچه اظهار داشت:پلیس راهور استان خوزستان از امروز تدابیر ویژه ای در محورهای ارتباطی استان خوزستان به خصوص جاده های منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه اجرا کرده است.
وی افزود:در مسیرهای منتهی به شلمچه و چذابه نیز محدویت های ترافیکی اعمال و از ورود خودروهای فاقد برگ تردد در مسیر منتهی به پایانه مرزی جلوگیری می شود.
سرهنگ جمشیدی گفت:مشکل ترافیکی در مرزهای شلمچه و چذابه وجود ندارد و با تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده تردد در محورهای مواصلاتی گذرگاه های اربعین روان است.
وی از زائرانی که با خودروی شخصی به سمت مرزها در حرکت هستند، خواست با احتیاط رانندگی کنند و خودروی خود را در پارکینگ پیش بینی شده پارک کنند.
رئیس پلیس راهور استان خوزستان افزود:از تردد موتورسیکلت و سه چرخه در مسیر تردد زائران اربعین حسینی و پایانه های مرزی جلوگیری می شود.
وی اظهار داشت:در 24 ساعت گذشته هیچ سانحه رانندگی در راه های استان خوزستان گزارش نشده است.
از ابتدای ماه صفر تاکنون 100 هزار زائر از گذرگاه شلمچه به کشور عراق سفر کردند.
130 هکتار محوطه پارکینگ برای پارک 70 هزار دستگاه خودرو زائران اربعین در گذرگاه مرزی شلمچه آماده سازی شده است. 
مرزهای شلمچه و چذابه 2 گذرگاه مرزی تردد زائران اربعین حسینی در استان خوزستان می باشند. 
گذرگاه مرزی شلمچه در 15 کیلومتری خرمشهر قرار دارد. 
Histats.com START (standard) Histats.com END