آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
مدیرکل راه‌آهن جنوب از آغاز پیش فروش بلیت قطار اربعین در مسیر خرمشهر - شلمچه خبر داد و گفت: از امروز 21مهرماه، پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی اول تا پایان آبان آغاز می‌شود.

به گزارش فیدوس: مدیرکل راه‌آهن جنوب از آغاز پیش فروش بلیت قطار اربعین در مسیر خرمشهر - شلمچه خبر داد و گفت: از امروز 21مهرماه، پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی اول تا پایان آبان آغاز می‌شود. 

عبدالکریم درویش زاده با اشاره به تردد مسافرین به وسیله قطار در ایام اربعین، اظهار کرد: یک دستگاه ریل باس برای تردد مسافران از خرمشهر تا شلمچه در نظر گرفته شده است که در این زمینه نسبت به خدمت رسانی به زائران اقدام خواهد کرد.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده قطار ریل باس خرمشهر - شلمچه در ایام اربعین به صورت شبانه‌روزی فعال است و در طول این ایام مسافران می‌توانند به صورت رایگان با این قطار در مسیر خرمشهر به شملچه و بالعکس سفر کنند.

مدیرکل راه‌آهن جنوب تصریح کرد: راه‌آهن جنوب با پیش بینی‌هایی که انجام داده، آمادگی کامل دارد تا در ایام اربعین به خدمت رسانی به مردم بپردازد و متناسب با تقاضا ناوگان خود را در این مسیر اضافه کند.

درویش زاده با اشاره به آغاز پیش فروش بلیت قطار اربعین در مسیر خرمشهر – شلمچه، عنوان کرد: از امروز 21مهرماه، پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی اول تا پایان آبان آغاز می‌شود و در این زمینه زائران می‌توانند نسبت به پیش خرید بلیت قطارهای اربعین اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند به صورت حضوری و اینترنتی از سایت‌های مجاز بلیت‌های خود را تهیه کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END