آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
در راستای تحقق پروژه شهر هوشمند صورت خواهد گرفت؛
مجید رحیمی قشقایی مدیر اطلاعات جغرافیایی و طرح های کلان توسعه زیرساخت سازمان منطقه آزاد اروند گفت : سامانه یکپارچه شهرداری الکترونیک در گام نخست و در راستای تحقق پروژه شهر هوشمند صدور مجوز ساخت و ساز در محدوده منطقه را اجرایی خواهد کرد .
به گزارش فیدوس: مجید رحیمی قشقایی  مدیر اطلاعات جغرافیایی و طرح های کلان توسعه زیرساخت  سازمان منطقه آزاد اروند گفت : سامانه یکپارچه شهرداری الکترونیک در گام نخست و در راستای تحقق پروژه شهر هوشمند صدور مجوز ساخت و ساز در محدوده منطقه را اجرایی خواهد کرد .

وی راه اندازی این سامانه را اقدامی موثر در جهت شفاف سازی ، جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه برای  شهروندان متقاضی دانست و افزود: این افراد می توانند با وارد کردن مشخصات ملک خود ،شرایط ساخت ساز را از طریق اینترنت دریافت و عوارض آن را محاسبه و پرداخت نمایند و حتی بدون حضور در شهرداری ها مجوز خود را دریافت کنند.

مدیر اطلاعات جغرافیایی و طرح های کلان توسعه زیرساخت  سازمان منطقه آزاد اروند گفت : سامانه یکپارچه شهرداری الکترونیک با مشارکت و همکاری مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند و شهرداری های دو شهرستان  در حال انجام است و تا پایان سال قابل بهره برداری خواهد بود .
Histats.com START (standard) Histats.com END