آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش درخصوص حضور روسای بازنشسته در فدراسیون‌ها و ادامه کار مهدی تاج در فدراسیون فوتبال تاکید کرد: «بحث فردی نداریم و همه فدراسیون‌هایی که شامل قانون بازنشسته‌ها می‌شوند باید این قانون را اجرا کنند.
به گزارش فیدوس: محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش درخصوص حضور روسای بازنشسته در فدراسیون‌ها و ادامه کار مهدی تاج در فدراسیون فوتبال تاکید کرد: «بحث فردی نداریم و همه فدراسیون‌هایی که شامل قانون بازنشسته‌ها می‌شوند باید این قانون را اجرا کنند. هر فردی که در فدراسیونی باشد باید با قانون خود را تطبیق دهد. هر نهادی که از دولت پول بگیرد شامل این قانون ‌می‌شود. نباید وارد مصداق‌ها شویم. همه تلاش می‌کنند تا قانون اجرا شود و باید طوری کار کنیم که در محافل بین‌المللی مشکلی ایجاد نشود و با رعایت قانون هرچه زودتر ثبات در فدراسیون‌‌ها برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو ایجاد شود.»
معاون وزیر ورزش و جوانان از تخصیص ارز ثانویه به برخی فدراسیون‌ها خبر دادو افزود:‌ «با توجه به پیگیری‌های انجام شده از سوی وزارت ورزش و عنایت دولت قرار شد براساس اولویت‌ها فدراسیون‌ها از ارز ثانویه استفاده کنند. هماهنگی‌ها انجام شده و در مورد کشتی هم چند روز قبل نامه ارسال شد و مشکل ارز آنها حل شده است. صحبت خادم با فرامرزیان عملیاتی و با بانک مرکزی هماهنگ شد. برای سایر فدراسیون‌ها هم بر حسب ضرورت از ارز ثانویه استفاده می‌شود.»Histats.com START (standard) Histats.com END