آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
ناصرموسوی لارگانی درباره اینکه آیا در شرایط فعلی خرید دلار توصیه می شود که مردم دلار خریداری کنند گفت: باتوجه به نوسانات ارزی که در وضعیت اقتصادی کشور حاکم است بدون شک توصیه می شود که مردم از در این شرایط در راستای خرید دلار به صورت کلان اقدامی را انجام ندهند.
به گزارش فیدوس: ناصرموسوی لارگانی درباره اینکه آیا در شرایط فعلی خرید دلار توصیه می شود که مردم دلار خریداری کنند گفت: باتوجه به نوسانات ارزی که در وضعیت اقتصادی کشور حاکم است بدون شک توصیه می شود که مردم از در این شرایط در راستای خرید دلار به صورت کلان اقدامی را انجام ندهند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به نوسانات بازار ارز قطعا در مقطع فعلی خرید دلار از سوی مردم به صلاح نیست.

ناصرموسوی لارگانی درباره اینکه آیا در شرایط فعلی خرید دلار توصیه می شود که مردم دلار خریداری کنند تصریح کرد: باتوجه به نوسانات ارزی که در وضعیت اقتصادی کشور حاکم است بدون شک توصیه می شود که مردم از در این شرایط در راستای خرید دلار به صورت کلان اقدامی را انجام ندهند.

به نوشته خبر فوری ، وی خاطرنشان کرد: قیمت دلار در وضعیت امروز در یک ثبات نسبی به سر نمی برد به گونه ای که ما شاهدیم هر روز با یک نرخ و قیمت متفاوت در بازار ارز دلار عرضه می شود که قطعا با این وضعیت خرید ارز به جز ضرر هیچ سود دیگری ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی نرخ ارز در شرایط فعلی یک روز با قیمت ۱۱ هزار تومان و یک روز دیگر با قیمت ۱۵ هزارتومان ارائه می شود برای هم روشن و شفاف است که این بازار ثبات ندارد و لازم است که بازنگری جدی در آن صورت گیرد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه با توجه به کاهش قیمت دلار در طی چند هفته اخیر لازم بود دولت راهکار جدی را برای ایجاد ثبات در بازار ارز فراهم کند تصریح کرد: وضعیت فعلی به خوبی نشان دهنده این است که اگر چه دولت و بانک مرکزی اقداماتی را برای کاهش قیمت دلار انجام دادند اما این فرآیند موقتی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دولت در طی چند هفته اخیر در جهت ایجاد یک ثبات پایدار در بازار ارز اقدام مشخصی را انجام نداده است و تنها به فکر این بوده است که وضعیت فعلی اقتصاد کشور به خصوص بازار ارز را با یک روند متعادل در پیش بگیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه نوسانات قیمت دلار قطعا بی ارتباط با دشمنی آمریکا با ایران نیست تصریح کرد: آمریکا و کشورهایی که همراه آنها هستند درصدند از طریق برپایی یک جنگ روانی در فضای اقتصادی ایران به خصوص حوزه دلار ناآرامی ها را در کشورمان افزایش دهند از این رو قطعا در این شرایط لازم است که مسئولین کشورمان با دقت نظر بیشتری در جهت حل مشکلات کشور به خصوص در حوزه اقتصادی وارد عمل شوند.
Histats.com START (standard) Histats.com END