آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
شهردار خرمشهر از استقرار ۸ شهرداری معین برای کمک به خدمات رسانی به زائران اربعین در مرز بین المللی شلمچه خبر داد.
به گزارش فیدوس: شهردار خرمشهر از استقرار ۸ شهرداری معین برای کمک به خدمات رسانی به زائران اربعین در مرز بین المللی شلمچه خبر داد.

داود دارابی با اشاره به آغاز خدمات رسانی شهرداری‌ها در شلمچه گفت: تمامی امکانات شهرداری خرمشهر و ۸ شهرداری معین دیگر برای ارائه خدمات به زائران اربعین در شلمچه تجمیع و مهیا شده است.

وی افزود: شهرداری‌های بندر امام خمینی(ره)، بندر ماهشهر، امیدیه، آبادان، مینوشهر، شادگان، ایذه و اروندکنار هشت شهرداری معین استانی هستند که شهرداری خرمشهر را برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین در شلمچه یاری می کنند.

وی اظهار کرد: شهرداری‌های تهران و شیراز نیز به عنوان شهرداری‌های معین برای استان خوزستان هستند که علاوه بر ارسال نیروی خدماتی و پاکبان، ظرف ۱۰ روز آینده با امکانات خدماتی و رفاهی خود در شلمچه مستقر می شوند.

شهردار خرمشهر با اشاره به حضور۶۰ پاکبان به منظور نظافت محیطی در مرز شلمچه یادآور شد: همچنین ۸ دستکاه تانکر آبرسان، ۲ دستگاه خودرو آتش‌نشانی، ۳۰ مخزن و باکس زباله و ۳ دستگاه مکنده در موقعیت شهرستان خرمشهر در پایانه مرزی شلمچه مستقر می‌شود.

دارابی گفت: طبق هماهنگی های انجام شده علاوه بر اتوبوس‌های شرکت واحد خرمشهر، ۷۰ دستگاه اتوبوس از شهرداری شیراز زائران اربعین را از میدان مقاومت خرمشهر تا موقعیت مواکب جابه جا می کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END