آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
مدیر زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند خبرداد:
کمال رضائی مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته، مشکل چاپ و صدور کارت های شهروندی اروند با همکاری بانک شهر رفع شد.
به گزارش فیدوس: کمال رضائی مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته، مشکل چاپ و صدور کارت های شهروندی اروند با همکاری بانک شهر رفع شد.

وی گفت: با توجه به نوسانات ارزی و مشکلات به وجود آمده در خصوص سفارش کارت های خام و همچنین تراشه الکترونیکی، روند صدور کارت های شهروندی طی ماه های اخیر متوقف شده بود که هم اکنون فرآینده صدور کارت های هوشمند دوباره آغاز شده است.

رضایی با اشاره به تعویض طرح کارت های جدید شهروندی افزود: در حال حاضر به میزان لازم کارت خام تهیه و به منظور چاپ و شخصی سازی در اختیار مجری آن قرار گرفته است که پس از صدور در اختیار ادارات پست شهرهای آبادان و خرمشهر به منظور توزیع و تحویل به مردم شریف منطقه آزاد اروند تحویل خواهد شد.

مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مردم منطقه تصریح کرد: از زمان آغاز طرح صدور کارت های شهروندی تاکنون بیش از ۱۸ هزار خانوار در قالب ۸۰ هزار نفر کارت شهروندی خود را دریافت کرده اند و کارت های ۳۵ هزار نفر از شهروندان در حال چاپ و صدور است.

لازم به ذکر است که این کارت ها به منظور شناسایی مردم منطقه آزاد اروند و همچنین بهره مندی از خدمات گسترده بانکی در سراسر کشور، بازرگانان، سرمایه گذاران و در آینده نه چندان دور خدمات مختلف الکترونیکی، حمل و نقل عمومی، خدمات شهرداری، تردد داخل محدوده، خدمات درمانی و معافیت های مالیاتی و ... کاربرد دارد.

 

 

 

 
Histats.com START (standard) Histats.com END