آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۹۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
تمدید قرارداد فدراسیون با کی‌روش هنوز رسمی و نهایی نشده و گفته می‌شود برخی موارد مثل مشکلات مالی و ارزی در این‌خصوص تاثیرگذار است. اما حالا وزارت ورزش نیز اعلام کرده از تمدید قرارداد این مربی حمایت خواهد کرد تا شرایط برای فدراسیون فوتبال آسان‌تر شود.
به گزارش فیدوس: تمدید قرارداد فدراسیون با کی‌روش هنوز رسمی و نهایی نشده و گفته می‌شود برخی موارد مثل مشکلات مالی و ارزی در این‌خصوص تاثیرگذار است. اما حالا وزارت ورزش نیز اعلام کرده از تمدید قرارداد این مربی حمایت خواهد کرد تا شرایط برای فدراسیون فوتبال آسان‌تر شود.
محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان دیروز در این‌خصوص به «ایسنا» گفت: «از زمان حضور سلطانی‌فر تمام برنامه‌های فدراسیون فوتبال برای تیم‌های ملی و حضور پرقدرت در جام‌ملت‌های آسیا مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان بوده و بعید می‌دانم طی دو سال گذشته با برنامه‌ای در جهت حمایت تیم‌ملی مخالفت کرده باشیم. ما حتی از برنامه‌های تیم‌ملی المپیک کشور نیز حمایت کردیم. برنامه‌های فدراسیون فوتبال برای حضور تیم‌های ملی در رقابت‌های جهانی با پشتیبانی کامل وزارت ورزش و جوانان همراه شده است و حتی در ارتباط با تیم‌ملی المپیک هم همه‌چیز را به جان خریدیم و حمایت لازم را برای برنامه‌ریزی این تیم به منظورآماده‌سازی برای المپیک ۲۰۲۰ انجام دادیم تا انتظار طولانی‌مدت مردم در راهیابی به المپیک هم پایان یابد. 

برنامه‌های فدراسیون فوتبال از تمدید قرارداد کی‌روش تا آماده‌سازی و بازی‌های تدارکاتی از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد حمایت قرار گرفته است. وزارت ورزش و جوانان به‌دلیل جامعه مخاطب گسترده‌ای که دارد همیشه در کنار فدراسیون فوتبال بوده و برای حضور پرقدرت در جام‌ملت‌های آسیا هم حمایت لازم را انجام داده‌ایم.» وی در ادامه اهمیت رشته‌های مختلف ازجمله کشتی، ووشو، وزنه‌برداری، تکواندو و دیگر رشته‌ها را موردتوجه قرار داد و گفت: «همه رشته‌ها برای ما مورد توجه هستند و فوتبال هم به‌دلیل جامعه مخاطب فراوان و حساسیت فوق‌العاده روی نتایج آن، به طور ویژه مورد توجه قرار دارد. با درک حساسیت مردم، وزارت ورزش و جوانان هم حمایت، نظارت و هدایت لازم را از این رشته انجام داده است.»
Histats.com START (standard) Histats.com END