آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۸۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
رییس هیات فوتبال خوزستان درباره تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزار نشدن فینال جام حذفی در خرمشهر، گفت: این‌که فینال هر ساله در خرمشهر باشد به صورت یک مصوبه و قانون نبود و سازمان لیگ است که درخصوص میزبان فینال این رقابت‌ها تصمیم‌گیری می‌کند.
به گزارش فیدوس: رییس هیات فوتبال خوزستان درباره تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برگزار نشدن فینال جام حذفی در خرمشهر، گفت: این‌که فینال هر ساله در خرمشهر باشد به صورت یک مصوبه و قانون نبود و سازمان لیگ است که درخصوص میزبان فینال این رقابت‌ها تصمیم‌گیری می‌کند.

عبدالکاظم طالقانی در خصوص صحبت اخیر رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال مبنی بر این‌که امسال فینال جام حذفی به دلیل گرمای هوا قطعا در خرمشهر برگزار نخواهد شد، اظهارکرد: هنوز با آقای فتاحی صحبتی در این زمینه نداشته‌ام اما زمانی که آقای مقتدایی استاندار خوزستان بود، طی توافقاتی که بین استانداری و تاج، رییس فدراسیون فوتبال صورت گرفت، قرار شد فینال جام حذفی برای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی بابت جانفشانی رزمندگان، در خرمشهر برگزار شود.

او ادامه داد: البته این‌که فینال هر ساله در خرمشهر باشد به صورت یک مصوبه و قانون نبود و سازمان لیگ است که درخصوص میزبان فینال این رقابت‌ها تصمیم‌گیری می‌کند. در هر صورت تعیین مکان برگزاری فینال جام حذفی با سازمان لیگ است.
رییس هیات فوتبال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا در سه سال اخیر که این مسابقه در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار شد، این میزبانی مزایایی برای فوتبال خوزستان داشت؟ گفت: هدف ما گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بود که از این بابت این میزبانی برای ما ارزشمند بود. در این سه سال متوالی تیم‌های خوزستانی یک پای فینال نبودند و از این بابت چندان نتیجه‌ای برای فوتبال خوزستان نداشت.
وی در ادامه درباره وضعیت چهار تیم خوزستانی حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور نیز عنوان کرد: یکی از دلایل نتیجه‌ نگرفتن تیم‌های خوزستانی این است که صدا و سیما حق پخش تلویزیونی را به باشگاه‌ها نمی‌دهد و باشگاه‌ها از نظر منابع مالی دچار مشکل هستند. بخش دیگری از نتیجه‌نگرفتن تیم‌های خوزستانی نیز به ثبات مدیریتی نداشتن آن‌ها برمی‌گردد که امیدواریم در ادامه با بهتر شدن شرایط، تیم‌های خوزستانی نتایج بهتری را به دست آورند.
Histats.com START (standard) Histats.com END