آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۸۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات گفت: به دنیا این پیام را خواهیم داد که ایران اسلامی جای دست زدن به چنین جنایت های ضدبشری نیست و به زودی مجرمین انتقام خود را پس خواهند داد.
به گزارش فیدوس: سید محمود علوی در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز که امروز (دوشنبه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: شهادت و به خون خوابیدن عزیزان برای خوزستانی ها چیز تازه ای نیست و تاریخ خوزستان با شهادت آمیخته شده است. 

وی افزود: مقاوت عشایر خوزستان در برابر متجاوزان انگلیسی در حدود صد سال گذشته، مقاومت خوزستانی ها در برابر متجاوزان بعثی و مقاومت این مردم در همه صحنه ها مثال زدنی است. 
وزیر اطلاعات گفت: اراده مردم خوزستان به پیروی از راه انبیا در برابر شهادت عزیزان خود و آسیب هایی که در این راه متحمل می شوند، متزلزل نمی شود. 

علوی ادامه داد: دشمن بداند که این جنایت نه اثری بر وحدت مردم خوزستان از لر و عرب و فارس می گذارد نه می تواند اثری بر اراده این مردم داشته باشد. چنین جنایت هایی باعث وحدت مردم در برابر استکبار جهانی می شود. 

وی تصریح کرد: جنایتکارانی که دست به این جنایت هولناک زدند، بدانند که فرزندان ایران اسلامی در برابر این جنایت ها سکوت نخواهند کرد. 

وزیر اطلاعات گفت: جنایت کشتن کودک ها و تیراندازی به سمت زن و بچه مردم چیزی نیست که فرزندان ایران اسلامی در دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی از آن صرف نظر کنند. 

علوی ادامه داد: تروریست هایی که دست به جنایت در اهواز زدند، به هلاکت رسیدند. عقبه آنها تا آخرین نفر به وسیله سربازان گمنام امام زمان و نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، قضاییو سیاسی و همچنین عزیزان سپاه، بسیج و ... شناسایی خواهند شد. 

وی گفت: بخش عمده ای از این افراد دستگیر شده اند و تا آخرین نفر شناسایی خواهیم کرد و نیروهای امنیتی کشور این افراد را تا آخرین نفر به کیفر خواهند رساند.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END