آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۸۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات گفت: به دنیا این پیام را خواهیم داد که ایران اسلامی جای دست زدن به چنین جنایت های ضدبشری نیست و به زودی مجرمین انتقام خود را پس خواهند داد.
به گزارش فیدوس: سید محمود علوی در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز که امروز (دوشنبه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: شهادت و به خون خوابیدن عزیزان برای خوزستانی ها چیز تازه ای نیست و تاریخ خوزستان با شهادت آمیخته شده است. 

وی افزود: مقاوت عشایر خوزستان در برابر متجاوزان انگلیسی در حدود صد سال گذشته، مقاومت خوزستانی ها در برابر متجاوزان بعثی و مقاومت این مردم در همه صحنه ها مثال زدنی است. 
وزیر اطلاعات گفت: اراده مردم خوزستان به پیروی از راه انبیا در برابر شهادت عزیزان خود و آسیب هایی که در این راه متحمل می شوند، متزلزل نمی شود. 

علوی ادامه داد: دشمن بداند که این جنایت نه اثری بر وحدت مردم خوزستان از لر و عرب و فارس می گذارد نه می تواند اثری بر اراده این مردم داشته باشد. چنین جنایت هایی باعث وحدت مردم در برابر استکبار جهانی می شود. 

وی تصریح کرد: جنایتکارانی که دست به این جنایت هولناک زدند، بدانند که فرزندان ایران اسلامی در برابر این جنایت ها سکوت نخواهند کرد. 

وزیر اطلاعات گفت: جنایت کشتن کودک ها و تیراندازی به سمت زن و بچه مردم چیزی نیست که فرزندان ایران اسلامی در دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی از آن صرف نظر کنند. 

علوی ادامه داد: تروریست هایی که دست به جنایت در اهواز زدند، به هلاکت رسیدند. عقبه آنها تا آخرین نفر به وسیله سربازان گمنام امام زمان و نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، قضاییو سیاسی و همچنین عزیزان سپاه، بسیج و ... شناسایی خواهند شد. 

وی گفت: بخش عمده ای از این افراد دستگیر شده اند و تا آخرین نفر شناسایی خواهیم کرد و نیروهای امنیتی کشور این افراد را تا آخرین نفر به کیفر خواهند رساند.
Histats.com START (standard) Histats.com END