آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۸۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از راه‌اندازی دو کلینیک ویژه گردشگری سلامت در آبادان و خرمشهر خبر داد.
به گزارش فیدوس: معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از راه‌اندازی دو کلینیک ویژه گردشگری سلامت در آبادان و خرمشهر خبر داد. 

دکتر حجت‌الله جانبی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص رونق توریسم‌درمانی و سفر بیماران عراقی جهت درمان به منطقه اظهار کرد: در حوزه کار در توریسم‌درمانی و هدایت مسافران خارجی به مراکز درمانی آبادان و خرمشهر، در ابتدا مُصر هستیم که بیماران اهل شهرهای آبادان و خرمشهر در پروسه درمان دچار مشکل نشوند و امکان درمانشان تامین باشد و پس از آن به توریسم‌درمانی پرداخته شود. 

وی افزود: در این راستا کلینیک ویژه گردشگری سلامت در آبادان راه‌اندازی شده و احتمالا بعد از دهه نخست محرم افتتاح می‌شود. همچنین در آینده‌ای نزدیک، کلینیک ویژه گردشگری سلامت در خرمشهر راه‌اندازی خواهد شد. 

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: همچنین بخش‌های "بستری" گردشگری سلامت در آبادان و خرمشهر آماده پذیرش بیماران هستند، اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده‌اند. 

جانبی ادامه داد: همچنین با شرکت‌هایی که راهنمایی مسافران و بیماران خارجی را بر عهده دارند، قراردادهایی منعقد شده است تا بیمارانی که جهت درمان از طریق خوزستان به ایران وارد می‌شوند را به در مراکز درمانی شهرهای آبادان و خرمشهر راهنمایی کنند. 
مرجع / ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END