آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
سفیر ایران در لاهه در واکنش به اظهارات سناتور آمریکایی تاکید کرد: حرف‌های شما در مورد توطئه منتسب کردن حملات شیمیایی به دولت سوریه، همان چیزی است که ما بارها بیان کرده‌ایم.
به گزارش فیدوس: سفیر ایران در لاهه در واکنش به اظهارات سناتور آمریکایی تاکید کرد: حرف‌های شما در مورد توطئه منتسب کردن حملات شیمیایی به دولت سوریه، همان چیزی است که ما بارها بیان کرده‌ایم.
علیرضا جهانگیری، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان منع سلاح‌های شیمیایی مستقر در لاهه در واکنش به اظهارات اخیر ریچارد بلک سناتور آمریکایی در توییتر خود نوشت: آنچه شما گفته‌‌‌اید، مواضع (ما ) که چندین بار در سازمان منع سلاح‌های شیمیایی بیان شده است را تایید می‌‌‌کند.

وی افزود :اگر به مطالبی مانند آنچه سناتور ریچارد بلک بیان کرده است توجه م‌‌‌ شد، ما شاهد مصیبت‌‌‌هایی مانند جنگ عراق نبودیم.

شایان ذکر است سناتور ریچارد بلک اخیرا در مصاحبه‌‌‌ای اعلام کرده است، سرویس اطلاعاتی انگلستان (ام‌‌‌آی سیکس) قصد دارد با ترتیب دادن یک حمله شیمیایی جعلی در سوریه، آن را به گردن دولت سوریه بیندازد.

وی همچنین گفته بود، تعدادی از حملات شیمیایی که قبلا در سوریه اتفاق افتاده، اقدامی جعلی از سوی انگلیسی‌‌‌ها بوده و با کمک نیروهای داوطلبی مانند کلاه‌‌سفیدها انجام شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END