آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از آغاز تحقیقات در پرونده فوت مشکوک خانم جوانی خبر داد که روز گذشته پیکر بی جانش داخل پارکینگ یک ساختمان ۵ طبقه کشف شده است.
به گزارش فیدوس: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از آغاز تحقیقات در پرونده فوت مشکوک خانم جوانی خبر داد که روز گذشته پیکر بی جانش داخل پارکینگ یک ساختمان ۵ طبقه کشف شده است.
سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۹:۰۰ روز گذشته (سه‌شنبه بیست شهریورماه) یکی از ساکنین یک مجتمع مسکونی ۵ طبقه در خیابان ایتالیا در زمان ورود به داخل پارکینگ ساختمان با جسد خون آلود خانمی جوان در داخل پارکینگ مجتمع روبرو می شود که با نزدیک شدن به جسد متوجه می شود  که این خانم جوان همسایه طبقه پنجم مجتمع می باشد که گویا از ارتفاع به پائین سقوط کرده است.

بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ به پلیس و در ادامه اورژانس اعلام می شود که با حضور مأمورین کلانتری ۱۴۸ انقلاب و تیم اورژانس در محل ، فوت این خانم ۳۰ ساله تأیید و موضوع جهت ادامه رسیدگی به پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی کشیک دادسرای جنایی اطلاع داده شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فوت مشکوک" ،کارآگاهان اداره دهم پلیس در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که متوفی به همراه همسرش به نام مهدی ( ۳۲ ساله ) در این مجتمع سکونت داشته است.

برابر اظهارات خانواده متوفی ، مهدی و متوفی در سال ۱۳۸۹ و پس از آشنایی با یکدیگر در داخل دانشگاه با یکدیگر ازدواج کرده اما پس از گذشت چند سال زندگی مشترک ، در سال ۱۳۹۵ به علت افزایش اختلافات خانوادگی از یکدیگر متارکه کرده اما مجددا اینبار در مورخه هفتم شهریورماه سال جاری زندگی مشترک خود را از سر گرفته با این وجود طی همین مدت زمان دو هفته اختلافات گذشته آنها از سر گرفته شده بود.

مهدی با تأیید داشتن اختلاف و حتی درگیری لفظی با همسرش در روز حادثه مرگ همسرش مدعی است که برای پایان دادن به مشاجره با همسرش ، ساعت ۱۸:۰۰  روز گذشته از خانه خارج شده و به منزل پدر و مادرش در خیابان دماوند مراجعه کرده و حوالی ساعت ۱۹:۰۰ طی تماس تلفنی همسایگان متوجه فوت همسرش شده و هیچ دخالتی در مرگ وی ندارد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به طرح شکایت خانواده متوفی از دامادشان مبنی بر احتمال وقوع جنایت ، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم شعبه دهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای همسر متوفی صادر شده و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی و ابتدایی قرار دارد.
Histats.com START (standard) Histats.com END