آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
مرد جوانی که وکیل پایه یک دادگستری بود، در منزلش واقع در خیابان تهران ویلا به قتل رسید.
به گزارش فیدوس: ساعت 16 روز گذشته مأموران کلانتری 137 نصر در تماس با بازپرس کشیک قتل Murder پایتخت اعلام کردند مردی سی و چهار ساله در یک خانه در خیابان تهران ویلا به قتل رسیده است.
دقایقی بعد از اعلام این خبر سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم Crime حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود مقتول وکیل پایه یک دادگستری بوده که توسط شخص یا اشخاصی خفه شده و چندین ساعت از مرگ وی می‌گذرد همچنین شواهد نشان داد که سرقتی از محل جنایت Crime صورت نگرفته و به هم‌ریختگی وسایل خانه مشاهده نشد.
کارآگاهان در نخستین گام تحقیقات سراغ پدر مقتول رفتند که وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: همسر من مبتلا به سرطان است و ساعت هفت صبح برای شیمی درمانی از منزل خارج شدیم و به بیمارستان رفتیم، حدود ساعت دو بعدازظهر به خانه بازگشتم و با پیکر فرزندم مواجه شدم و در ابتدا شروع به احیای قلبی وی کرده و با اورژانس تماس گرفتم اما فایده‌ای نداشت و پسرم جان باخته بود.
در نهایت با دستور سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی متهم یا متهمان این پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس Police آگاهی پایتخت قرار گرفته است.
منبع: مهر
برچسب ها: قتل ، وکیل ، تهران ویلا ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END