آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
در راستای پیگیری‌های به‌عمل آمده، نماینده مردم آبادان اعلام کرد؛
غلامرضا شرفی اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم شریف آبادان و در جهت روشن شدن مباحث مطرح شده پیگیری هایی را در این زمینه انجام دادیم. تاکنون مستنداتی دال بر غیرقانونی یا غیر شفاف بودن حقوق و دستمزد پرسنل سازمان منطقه آزاد اروند واصل نگردیده است.
به گزارش فیدوس: نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: در راستای پیگیری‌های به‌عمل آمده مستنداتی دال بر صحت فیش‌های نجومی منتصب به کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند وجود ندارد.

 غلامرضا شرفی در حاشیه نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات فرهنگی دستگاههای خدماتی منطقه آزاد اروند که بعد ازظهر امروز با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد اروند در سالن جلسات این سازمان برگزار شده بود؛ گفت: بعنوان نماینده مردم شریف آبادان و در جهت روشن شدن مباحث مطرح شده پیگیری هایی را در این زمینه انجام دادیم.

وی افزود: تاکنون مستنداتی دال بر غیرقانونی یا غیر شفاف بودن حقوق و دستمزد پرسنل سازمان منطقه آزاد اروند واصل نگردیده است؛ به همین منظور و بخاطر همکاری های لازم این سازمان در راستای شفاف سازی این مسئله، در نامه ای مراتب تشکر و قدردانی خود را به سازمان منطقه آزاد اروند اعلام کرده ایم.

55
Histats.com START (standard) Histats.com END