آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
با اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ در ساعت ۱۶ امروز ، تعداد ۴۰۹ هزار و ۳۵۳ نفر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شدند.
به گزارش فیدوس: با اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ در ساعت ۱۶ امروز ، تعداد ۴۰۹ هزار و ۳۵۳ نفر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شدند.
بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، فهرست اسامی ۴۰۹ هزار و ۳۵۳ نفر از پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

پذیرفته شدگان بر اساس مندرجات اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان سنجش کشور قرار گرفته است، برای ثبت نام در رشته قبولی و دانشگاه یا موسسه مورد پذیرش اقدام کنند.

فهرست اسامی پذیرفته ‌شدگان نهایی که تعداد آنان ۴۰۹ هزار و ۳۵۳ نفر در رشته‌ های تحصیلی دوره ‌های روزانه، نوبت دوم، پیام ‌نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، ظرفیت مازاد و دانشگاه فرهنگیان) آزمون سراسری ۹۷ از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد.

آزمون سراسری سال ۹۷ در روزهای ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ برگزار شد و از تعداد ۹۱۰ هزار و ۷۱۳ نفر که در جلسه آزمون حاضر بودند تعداد ۹۱۰ هزار و ۵۶۳ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد بیش از ۵۴۸ هزار نفر انتخاب رشته کرده اند.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END