آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
در راستای ارتقا و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین‌المللی صورت گرفت؛
معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سککوک (سامانه کشوری کسب و کار) برای ارتقا و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین‌المللی است که از جمله خدمات ویژه آن می‌توان به ارائه راهکارهای مدرن مدیریت لجستیک ارائه ابزارهای نوین پرداخت اعتباری و مدت‌دار برای انجام معاملات تجاری و تسهیل در صدور ضمانتنامه است.
به گزارش فیدوس: معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند از راه‌اندازی سامانه کشوری کسب و کار برای ارتقا و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین‌المللی در منطقه آزاد اروند خبر داد.

نشست بررسی و شیوه تامین مالی واحدهای تولیدی، با حضور معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی این سازمان، مدیران صنعتی دبیرخانه شورایعالی و تعدادی از مدیران عامل واحدهای تولیدی در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

سیدعلی موسوی افزود: کمبود نقدینگی، کاهش سرمایه، عدم ارتباط با نهادهای مالی، کاهش معاملات بین بنگاهی و افزاش هزینه‌های دریافت تسهیلات از عمده مشکلات جاری واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی هستند که این پلتفرم نوین با شناسایی و ایجاد زنجیره‌های تولید تا مصرف اقدام به ایجاد ساز و کار پرداخت اعتباری و مدت‌دار برای انجام معاملات تجاری در تمام بخش‌های زنجیره‌ای با استفاده از برات الکترونیکی می‌کند که در نهایت باعث شکوفایی اقتصادی در منطقه و به تبع آن در کشور خواهد بود.

موسوی گفت: سککوک (سامانه کشوری کسب و کار) برای ارتقا و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین‌المللی است که از جمله خدمات ویژه آن می‌توان به ارائه راهکارهای مدرن مدیریت لجستیک ارائه ابزارهای نوین پرداخت اعتباری و مدت‌دار برای انجام معاملات تجاری و تسهیل در صدور ضمانتنامه است.

معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه  کسب و کارهای خرد، کوچک و متوسط شامل صنایع، صنوف، بازرگانان و تعاونی‌ها، با در برگیری ویژه کسب و کارهای خانگی می‌تواند عضو این سامانه شوند، افزود: امروزه رقابت فشرده‌ای بین تولیدکنندگان شاهدیم که جهت کاهش هزینه‌ها، سامانه سککوک می‌تواند کمک بسزایی داشته باشد.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END