آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
رابین سوویکورد فیلمنامه نویس نامزد جایزه اسکار برای فیلم «مورد عجیب بنجامین باتن» آخرین نمایشنامه شکسپیر به نام «طوفان» را کارگردانی و نویسندگی خواهد کرد.
به گزارش فیدوس: رابین سوویکورد فیلمنامه نویس نامزد جایزه اسکار برای فیلم «مورد عجیب بنجامین باتن» آخرین نمایشنامه شکسپیر به نام «طوفان» را کارگردانی و نویسندگی خواهد کرد.

 تهیه کنندگان پروژه ساخت فیلمی بر اساس نمایشنامه شکسپیر به همراه رابین سوویکورد در حال توسعه فیلمنامه هستند و قصد دارند که فیلم را در سال ۲۰۱۹ تولید کنند.

این گروه تهیه کنندگان پیش تر فیلم «مرا با نامت صدا کن» را ساخته اند.

گفته می شود داستان «طوفان» نوشته شکسپیر از کشتی غرق شده در سال ۱۶۰۹ در جزایر برمودا الهام گرفته شده است و تهیه کنندگان فیلم نیز  تصمیم گرفته اند با تصویربرداری در این جزیره عجیب و غریب پروژه را به اصل خود نزدیک کنند. ماگارت بایلو بنیانگذار کمپانی M.Y.R.A. Entertainment که تهیه فیلم را برعهده دارد گفت: ما به دنبال ایجاد زیرساخت برای امکان پذیر شدن تولید فیلم در این منطقه هستیم.

گفته می شود تا به امروز هیچ فیلم بین‌المللی در سطح گسترده در این منطقه جغرافیایی فیلمبرداری نشده است.

از دیگر کارهای رابین سوویکورد به عنوان نویسنده می توان به «زنان کوچک» ساخته گیلیان آرمسترانگ و «خاطرات یک گیشا» اشاره کرد. سوویکورد همچنین ۲ فیلم بلند سینمایی «ویکفیلد» با بازی برایان کرانستون و «باشگاه کتاب خوانی جین اوستن» با بازی امیلی بلانت را کارگردانی کرده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END