آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
زمانی که در تیم استقلال خوزستان بودم و بازیکنان پیش از سفر تیم به کشور عمان برای انجام دیدار با الهلال سعودی در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم پرداخت مطالبت‌شان از سوی باشگاه، دست به اعتصاب زدند، در نهایت توافق شد که شرکت گروه‌ملی به‌عنوان مالک باشگاه استقلال خوزستان یک فقره چک سه میلیارد تومانی به بازیکنان تیم پرداخت کند تا در تاریخ 30 تیرماه 96 با بازیکنان تسویه شود.

به گزارش فیدوس: بازیکنان سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این‌که اداره‌کل مالیات خوزستان، 450 میلیون تومان مالیات برای من در نظر گرفته است که باید بابت چک سه میلیارد تومانی که از باشگاه استقلال خوزستان دریافت کردم، پرداخت کنم، گفت: این چک بابت بخشی از مطالبات تمام بازیکنان استقلال خوزستان در لیگ 96-95 به من به عنوان کاپیتان تیم داده شد که البته هیچ زمانی هم نقد نشد. 

محمد طیبی اظهارکرد: زمانی که در تیم استقلال خوزستان بودم و بازیکنان پیش از سفر تیم به کشور عمان برای انجام دیدار با الهلال سعودی در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم پرداخت مطالبت‌شان از سوی باشگاه، دست به اعتصاب زدند، در نهایت توافق شد که شرکت گروه‌ملی به‌عنوان مالک باشگاه استقلال خوزستان یک فقره چک سه میلیارد تومانی به بازیکنان تیم پرداخت کند تا در تاریخ 30 تیرماه 96 با بازیکنان تسویه شود.

وی بیان کرد: آن زمان چک سه میلیارد تومانی شرکت گروه‌ملی طی صورت‌جلسه‌ای به من به عنوان کاپیتان تیم تحویل داده شد تا بازیکنان استقلال برای دیدار با الهلال عازم کشور عمان شوند. در همین چک نیز قید شد که این چک در وجه من و بابت قسمتی از مطالبات تمام بازیکنان استقلال خوزستان در لیگ 96-95 است.

این مدافع با تجربه خوزستانی عنوان کرد: من چک را به عنوان نماینده بازیکنان دریافت کردم ولی اداره‌کل مالیات خوزستان، 450 میلیون تومان برای من مالیات در نظر گرفته است که باید پرداخت کنم. باتوجه به این موضوع حساب من بلوکه شده و ممنوع‌الخروج شده‌ام؛ آیا این پاداش شش سال خدمت من به فوتبال خوزستان و قهرمانی با استقلال خوزستات در لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا است؟ مگر درآمد من از فوتبال خوزستان چقدر بوده که اکنون باید این مبلغ مالیات را پرداخت کنم، ضمن این که این چک اصلا نقد هم نشد و اکنون من شده‌ام همان ضرب‌المثل "آش نخورده و دهان سوخته".!

وی با درخواست از مسوولان خوزستان برای حل این مشکل، گفت: از استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان درخواست دارم که به این موضوع رسیدگی کنند و حق من این نیست که این‌گونه با من رفتار شود. امیدوارم مسوولان مدنظر به این موضوع ورود کنند.   
Histats.com START (standard) Histats.com END