آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
در راستای انجام فرآیندهای مرتبط با ثبت شرکت در سازمان منطقه آزاد اروند صورت گرفت؛
مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروندگفت: اپلیکشین موبایل ثبت شرکت به منظور انجام فرآیندهای مرتبط با ثبت شرکت در سازمان منطقه آزاد اروند به بهره برداری رسید. این نرم افزار کاربردی، امکان نصب در بستر کلیه گوشی های تلفن همراه و تبلت های اندرویدی را دارد.

به گزارش فیدوس: کمال رضایی گفت: اپلیکشین موبایل ثبت شرکت به منظور انجام فرآیندهای مرتبط با ثبت شرکت در سازمان منطقه آزاد اروند به بهره برداری رسید.

کمال رضایی مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند با اعلام این خبر اظهار کرد: این نرم افزار کاربردی، امکان نصب در بستر کلیه گوشی های تلفن همراه و تبلت های اندرویدی را دارد.

 وی گفت: با توجه به افزایش درخواست های مرتبط با خدمات ثبت شرکت در سازمان و به منظور کاهش زمان تمام شده برای ثبت شرکت،  این نرم افزار کاربردی طراحی و پیاده سازی شده است.

رضایی با اشاره به امکان انجام عملیات آنلاین ثبت شرکت از طریق این نرم افزار افزود: فرآیند تعیین نام شامل پرداخت هزینه تعیین نام به صورت آنلاین، نمایش لیست قوانین ثبت شرکت، ارسال نام های درخواستی به همراه مشخصات وکیل حقوقی شرکت، تعیین نوع شرکت، اطلاعیه ها و اخبار مرتبط با ثبت شرکت، راهنمای کامل ثبت شرکت، بخشی از قابلیت های این نرم افزار موبایلی است.

مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند اضافه کرد: دسترسی به پروفایل اطلاعات شرکت شامل لیست مشخصات سهام داران، میزان سهام، سمت و حق امضاء افراد و امکان ثبت اطلاعات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت، روزنامه، مکان و شعبه شرکت، فیش و هزینه های واریزی، میزان سرمایه و ثبت جلسات هیئت مدیره به همراه مشخصات حاضرین و سمت در جلسه و نهایتا دریافت اطلاعات ثبت شده شرکت و ارسال درخواست ثبت از دیگر امکانات این نرم افزار کاربردی است.

رضایی تصریح کرد: با توجه به راهبردهای سازمان پدافند غیرعامل و گستردگی و اهمیت فضای مجازی در بین مردم این ضرورت دیده شد که با طراحی نرم افزار کاربردی در این سازمان، گام دیگری به منظور تسهیل در انجام رویه ها و همچنین خدمت به ارباب رجوع برداشته شود.

لازم به ذکر است که سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان نخستین منطقه آزاد در کشور از پنج سال گذشته تا کنون، فرآیند ثبت شرکت های خود را به صورت آنلاین ایجاد کرده است.

این نرم افزار هم اکنون از طریق فروشگاه اندرویدی بازار و گوگل پلی با نام"سامانه ثبت شرکت های منطقه آزاد اروند" قابل دریافت است.

لینک های دریافت اپلیکشین موبایل ثبت شرکت ها:

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.arvandfreezone.app.reg&ref=share

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arvandfreezone.app.reg

منبع: برنا
Histats.com START (standard) Histats.com END