آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید خرماهایی که بازارپسند هستند و می‌توان برای آن‌ها بازارهای صادراتی را پیدا کرد، در استان خوزستان پرورش داده شوند.
به گزارش فیدوس: وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید خرماهایی که بازارپسند هستند و می‌توان برای آن‌ها بازارهای صادراتی را پیدا کرد، در استان خوزستان پرورش داده شوند. 
محمود حجتی در مراسم بهره‌برداری از پروژه آبياری تحت فشار قطره ای که امروز یکم شهریورماه در اهواز برگزار شد، با بیان اینکه قدردان نعمت هایی که خداوند به ما داده هستیم، اظهار کرد: امیدواریم خداوند به بزرگی خود همه نعمت‌ها را به ما ببخشد و هر چه نعمت دارد را به ما ارزانی کند.

وی با اشاره به پرورش خرمای برهی در بخش‌هایی از خوزستان، افزود: با توجه به اینکه خیلی نمی‌توانیم در بازاریابی خارجی خرمای برهی خوزستان موفق عمل کنیم و جایی را برای آن در بازارهای خارجی ایجاد کنیم، خیلی علاقه‌مند به توسعه پرورش انبوه خرمای برهی در خوزستان نیستیم.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: باید خرماهایی که بازارپسند هستند و می‌توان برای آن‌ها بازارهای صادراتی را پیدا کرد، در استان خوزستان پرورش داده شوند. 

حجتی عنوان کرد: از استاندار خوزستان بابت پشتیبانی و حمایت‌هایی که از بخش کشاورزی در خوزستان انجام داده است نهایت تشکر را دارم و امیدوارم این حمایت‌ها موجب توسعه و رونق هرچه بیشتر کشاورزی در خوزستان شود.

وی با بیان اینکه باید بحث سیستم‌های نوین آبیاری در منطقه تکثیر شوند، ادامه داد: کمتر نخیلاتی در استان خوزستان توسط سیستم‌های نوین، آبیاری می‌شوند. امیدواریم با توسعه این سیستم‌های نوین شاهد افزایش بهره وری در مصرف آب باشیم.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که در کشور ما ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه و اشتغال وجود دارد و در این زمینه نیز کارهای خوبی در حال انجام است.

Histats.com START (standard) Histats.com END